Ratastoolid lastele ja noorukitele

Aktiivratastool Küschall K-Junior

Manuaalne kokkupandav aktiivratastool tool lastele. Pakutaval ratastoolil on ergonoomiline rühti toetav seljatugi. Tooli raam on kergalumiiniumist ja komplekteeritakse vastavalt lapse mõõtudele. Katastooli kandevõime on maksimaalselt 60kg.

Elektriline ratastool Mistral 3 Junior

Lihtne ning praktiline elektriline ratastool lastele. Kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes.Kuna tool on kukkupandav ning selle akud on vajadusel eemaldatavad, siis on toli väga lihtne transportida. Ratastooli läbisõit ühe laadimisega on 20km, maksimaalne kiirus 6km/h. Maksimaalne kandevõime on 90kg.

Manuaalratastool Action 3 Junior

Ratastool, mis kasvab koos lapsega. Ratastoolil on kokkupandav alumiiniumist ristraam, mida on võimalik reguleerida nii istme laiuse kui ka sügavuse osas, samuti on reguleeritav seljatugi. Ratastoolil on suur valik erinevaid lisasid.

Elektriline ratastool Spectra Blitz Junior

Lihtne ja kerge elektriline ratastool lastele, millega sõitmise teeb nauditavaks tagumiste rataste vedrustus ja lihtne elektrooniline juhtpult. Tool kasvab koos lapsega kuna istme sügavus 25 - 38cm ja laius 25 - 39cm on reguleeritavad, samuti seljatoe laius.

kodulehe tegemine