Lymed® surve- ja kompressioonriided

SKIN™

Surveravi võib kasutada profülaktikana haavadele või naha siirdamise korral, kui paranemine ei toimu piisavalt kiirelt ja tekib oht hüpertroofiliste armide tekkeks. Rõivaid tuleks kasutada kohe, kui paranev nahk suudab taluda optimaalset armiravi survet. Lymed Skin™ tooteid on saadaval kõikidele kehaosadele ja rõivad on enamasti eritellimuslikult valmistatud.

Skin

COMPRESSION™

Kompressioonravi on vajalik kui inimesel on veenipuudulikkus, lümfödeem, venoossed haavandid või turse, mis on tingitud traumast või operatsioonist. Turse, mis on tingitud rakusiseselt kogunenud vedelikust. Põhjusteks võivad olla puudused lümfisüsteemis või pindmistes veenides või ka kudede kahjustused. Kompressioonrõivad toetavad keha loomulikku lümfiringlust. Ennetavad meetmed tuleks kasutusele võtta liikumatu elustiili korral (palju istumist või seismist), reisides, raseduse ajal ja operatsiooni järgse hoolduse puhul.

compression

SENSE™

Lymed Sense™ rõivaid kasutatakse tegevusteraapias ja neuroloogilises füsioteraapias klientidel, kellel esineb näiteks SP, autism, hüpotoonia, Erbi parees või teiste neuroloogiliste seisundite korral. Rõivaid kasutatakse rühi asendi parandamiseks ja toonuse hoidmiseks, parendades funktsionaalset võimet ja keha tundlikkust. Lymed Sense rõivaid saab kasutada ka valuravis.

Lymed Sense rõivaid saab valmistada täielikult eritellimuse alusel vastavalt kliendi ravile ja selleks, et toetada kliendi igapäevaseid tegevusi. Tootele saab funktsionaalsust ja mugavust lisada lukkude, takjaskinnituste, rihmade ja splindi või neopreeni taskute näol.

sense

POST - OPERATION™

Lymed Post - Operation™ tooted on standardsuuruses ning neid kasutatakse peale erinevaid kirurgilisi protseduure turse ennetamiseks ja vähendamiseks, verevalumite tekke ennetamiseks ja opereeritud piirkonnas valu leevendamiseks. Kompressioon ja surve toetavad taastumise protsessi läbi liikuvuse taastamise. Mitmed allikad väidavad, et surveravi aitab kaasa paranemisele, eemaldades üleliigseid vedelikke vastavalt alalt ning ennetavad tursete ja verevalumite tekkimist peale operatsioon. Rõivaid võib kasutada ka opereeritud koe kinnitamiseks. Tavaliselt kasutatakse peale liposaktsiooni ning peale operatsioone näole, rindadele ja kere keskosale.

post operation

Tooteid ei leitud

kodulehe tegemine