Aktiivratastoolid

Poolaktiivratastool XLT

Poolaktiivratastool XLT alumiiniumist raamiga. Istme laius 35,5-48cm. Istme sügavus 40-50cm. Tooli minimaalne kaal 9,8kg. Transportkaal 6kg. Kandevõime 135kg, ristraamil.

Küschall K seeria

Väga paljude võimalustega jäiga raamiga aktiivratastool. Transpordiks kokkuklapitava seljatoe ja kiirlukustusega tagaratastega. Kuna ratastooli raam ja iste on omavahel kinnitatud poltidega, võimaldab see valida erinevaid istumisasendi seadistusi. Tänu sellisele ehitusele on võimalik tellida ka erinevaid seljatugesid, käetugesid, küljetugesid, samuti ka abistaja käetugesid. (Mudelid Aluminium ja Titanium)

Aktiivratastool Küschall Ultra Light

Ristraamiga kokkupandav aktiivratastool, millel on rühti toetav ja kokku volditav seljatugi. Seljatoe nurk on reguleeritav. Tooli raam on kergalumiiniumist ja komplekteeritakse vastavalt patsiendi mõõtudele. Võimlalik valida erinevaid raami värve. Võimalik valida erinevaid esi- ja tagarattaid ning rehve.

Aktiivratastool Küshchall Champion

Kahtepidi kokkupandav aktiivratastool, millel on rühti toetav ja kokku volditav seljatugi. Seljatoe nurk on reguleeritav. Tooli raam on kas kergalumiiniumist, titaanist võisüsinikkiust ja komplekteeritakse vastavalt patsiendi mõõtudele. Võimalik valida erinevaid raami värve , esi- ja tagarattai ning rehve.

Aktiivratastool Küschall Compact

Ristraamiga kokkupandav ratastool, millel on rühti toetav seljatugi. Istme laius 28-50cm, sügavus 32-50cm, kõrgus ees 38-53cm, kõrgus taga38-50cm,. Seljatoe kaldenurka 82°/86°/90°/94°/98°/102°. Kandevõime 130kg, ratastooli minimaalne kaal 11kg.

Aktiivratastool Küschall KSL

Kokkupandav aktiivratastool, millel on rühti toetav ja kokku volditav seljatugi. Seljatoe nurk on reguleeritav. Tooli raam on kergalumiiniumist ja komplekteeritakse vastavalt patsiendi mõõtudele. Võimalik valida erinevaid esi- ja tagarattaid ning rehve. Toolil on ühes tükis jalatoe raam. Võimalik valida erinevaid külje- ja käetugesid.

kodulehe tegemine