Elektrilised ratastoolid ja scootrid

Elektriline ratastool Storm 4

Ratastool on mõeldud sise- ja välistingimustes kasutamiseks. Istme elektriline kallutus 0°-25°. Reguleeritav seljatugi -10° kuni +30°. Jalatoed reguleeritavad 0-80°.

Elektriline ratastool Storm 4 X-plore

Loodud sõitmiseks erinevatel pinnastel ja samuti siseruumides. Selle tooliga võib nautida konarustel sõitu kuna kõik neli ratast on sõltumatu reguleeritava vedrustusega. Võimalik juurde tellida külgkalde elektrooniline stabilisaator. Istmete valikus on standard-, kontuur-ja komfortiste.

Elektriline ratastool G50

G50 on elektriline ratastool, mis on loodud sõitmiseks erinevatel pinnastel. Suured laiad rattad ja esirataste vedu ning nelja ratta sõltumatu vedrustus teevad sõitmise nauditavaks. Istme valikus on neli erinevat istet - standard, recaro, kontuur ja flex. Jalatugede valikus kolm - standard, manuaalselt- ja elektriliselt reguleeritavad.

Elektriline ratastool Kite

Kite on uus Invacare´i poolt patenteeritud alusraamiga elektriline ratastool. Toolil on Dual Swing Technology (D.S.T), spetsiaalne sõltumatu vedrustussüsteem, mis pehmendab põrutused ja vibratsiooni, tagades sõidumugavuse ja ühtlase ning stabiilse sõidu erinevatel pinnastel. See tool on disainitud spetsiaalselt neile, kes tahavad olla aktiivsed õues ja kellele meeldib kompaktne ratastool.

Elektriline ratastool Bora

Bora on alumiiniumist raamiga elektriline ratastool, mida on transpordiks lihtne lahti võtta. Tooli iste, akukastid, käe- ja jalatoed on kiirkinnitusega, tänu millele on tooli võimalik transportida isegi sõiduauto pakiruumis. Tänu unikaalsele konstruktsioonile ja tagarataste vedrustusele on ratastooliga ideaalne liikuda nii siseruumides kui ka väljas. 

Elektriline ratastool Dragon

Dragon on alumiiniumist raamiga elektriline ratastool, millel on võimalik reguleerida manuaalselt istme kaldenurka, tänu millele saab istme seadistada inimesele sobivaks. Tänu unikaalsele konstruktsioonile on ratastooliga ideaalne liikuda nii siseruumides kui ka väljas. Toolile saab tellida esi- ja tagatuled.

Elektriline ratastool Dragon Start Junior istmega

Laste istmega Dragon on alumiiniumist raamiga elektriline ratastool, millel on võimailk reguleerida manuaalselt istme kaldenurka, tänu millele saab istme seadistada inimesele sobivaks. Tänu unikaalsele konstruktsioonile on ratastooliga ideaalne liikuda niisiseruumides kui ka väljas. Toolile saab tellida esi- ja tagatuled.

Elektriline ratastool Stream

Lihtne, mugav ja kompaktne elektriline ratastool, mis on loodud liikumiseks nii sise- kui välistingumustes. Seljatuge on võimalik manuaalselt reguleerida -10 °- 30°. Istme kõrgus ja kaldenurk reguleeritavad kuni 22°.

Elektriline ratastool Mirage

Lihtne ja kerge, alumiiniumist ristraamil kokkupandav elektriline ratastool, millega sõitmise teeb nauditavaks lihtne elektrooniline juhtpult. Tänu unikaalsele konstruktsioonile on ratastooliga ideaalne liikuda nii siseruumides kui ka väljas.

Elektriline ratastool Fox

FOX - tänu oma kompaktsusele ja kergele kaalule on temaga väga lihtne manööverdada siseruumides, samal ajal tagavad pendel telg ja optimeeritud aku asend suurepärase veojõu õues.

Elektriline ratastool Optimus 2

Optimus 2 on esirattaveoga, vastupidavast materjalist, lihtsalt kohandatav elektriline ratastool. Turvaline - varustatud LED lampide ja trummelpiduritega. Sobilik kogu päeva kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes.

Elektriline ratastool iChair Mc2 RS 1.615

Väga sportlik elekrtiline ratastool. Kasutajasõbralikult kompaktsete mõõtudega ja lihtne hooldada. Kasutamiseks nii sise-kui välitingimustes. Mitmete kohandusvõimalustega.

Scooter Colibri

Colibri - stiilne, lihtne ja mõõtmetelt väike elektriline transporttool nii sise kui välitingimustes kasutamiseks. 

Scooter Orion

Orion on tugev elektriline transporttool väljatöötatud välistingimustes kasutamiseks. Scootril on kõrge sportiste peatoega, eemale liigutatavad käetoed, liigutatav seljatugi. Pöörderaadius 140cm, istme kõrgus 42 - 49cm, istme laius 51cm, istme sügavus 47cm ja seljatoe kõrgus 51cm.

Scooter Comet HD

Comet on tugevaim ja raskema inimese sõidutamiseks väljatöötatud elektriline transporttool välistingimustes kasutamiseks.

Scooter Leo

Ühe laadimiskorraga on võimalik läbida kuni 36km. Maksimaalne kiirus kuni 8km/h. Tooli istme laius on 47cm, istme sügavus 41cm ja kõrgus 46 - 56cm. Seljatoe kõrgus 47,5cm. Tooli pöörde raadius 131cm, takistuse ületamise kõrgus 6cm.

kodulehe tegemine