Ratastoolipadjad

Moodul ratastoolipadi Inserto Domino

Inserto Domino padi koosneb 17-st erinevast moodulist, mille kattematerjaliks on spetsiaalne kahe kihiline vahtmaterjal.

Ratastoolipadi Matrix Libra

Ainulaadse disainiga ratastoolipadi on kombineeritud vahust ja geelist, et tagada kõrgeim kaitse nahale, säilitada parim keha asend ja kohanduda iga kasutaja vajadusele.

Ratastoolipadi Flo-Tech Lite
Padi, mis pakub täiendavat stabiilsust ning kehahoiu tuge. Kõrge kvaliteediga elastsest vahust padi loodi selleks, et istumisel parandada asendit ja mugavust. Vaht on toodetud unikaalset valemit kasutades, mis pakub tugevate survete vähendamist ja parandab toote kestvusaega.
Ratastoolipadi Flo-Tech Lite Visco

Madala profiiliga elastne Visco padi on tehtud väga tihedast, elastsest vahust, mis on temperatuuritundlik inimse keha suhtes ning seetõttu suudab võtta inimese keha kuju. See omadus aitab ennetada haavandite/lamatiste teket ning samal ajal võimaldab tunda end äärmiselt mugavalt. See madala profiiliga padi sobib kasutamiseks nii tavalistel toolidel kui ka ratastoolil.

Ratastoolipadi Flo-Tech Contour

Disainitud mugavuse ning parema kehahoiaku saavutamiseks. Padja pind on jaotatud kontuuritud sektsioonideks. Unikaalne disain parandab kehahoiakut, suurendab toepinda ning hajutab efektiivselt keharaskuse spetsiifilistelt kehaosadelt. Parema kehahoiu ning keharaskuse jaotamise kombinatsioon on ideaalne lamatiste ennetaja.

Ratastoolipadi Flo-Tech Contour Visco

Padi on vormitud visco-elastsest vahust, mis on temperatuuritundlik keha suhtes. Kui vaht soojeneb, hakkab padi kohanduma inimese keha järgi, parandades kehahoidu, suurendades mugavust, maksimeerides kontakti padja ja kasutaja vahel ning vähendades survet. Flo-Tech Contour Visco sobib eriti just neile, kellel on „kõrge risk" haavandite ja lamatiste tekkeks.

Ratastoolipadi Flo-Tech Plus

Flo-Tech Plusil on tagaotsas geelikotike, mis vähendab efektiivselt survet just selles haavatavas kohas. See on väga oluline inimeste jaoks, kellel on „suur risk" haavandite/lamatiste tekkeks. Kontuuritud isepind pakub täiendatud stabiilsust ning kehahoiu tuge.

Ratastoolipadi Flo-Tech


Padi, mis pakub mugavust ning täiustatud kehahoiakut. Invacare’i Flo-tech Lite on padi, mis pakub täiendavat stabiilsust ning kehahoiu tuge. Kõrge kvaliteediga vahust padi loodi selleks, et istumisel parandada kliendi asendit ja mugavust.

 

Ratastoolipadi Flo-Tech Image

Flo-Tech Image´i padi on kombinatsioon peenest, kontuuritud vahust ning sakraalpinda katvast geelikotikesest. Tulemusena jaotatakse keharaskus pinnal ühtlasemalt. Toote disain suurendab oluliselt turvalisust inimestel, kellel on „suur risk" haavandite/lamatiste tekkeks. See padi sobib nii tavaliste toolide kui ka ratastooli kasutajatele.

Ratastoolipadi Flo-Tech Solution

Ülim kaitse „suure riskiga" kasutajatele. Flo-Tech Solution padi on kombinatsioon peenest kontuuritud vahust alusest ning geelikotikestega kaetud pealispinnast. Geelikotikesed ja unikaalne vormitud vahust Flo-Tech Solution suurendab oluliselt toepinda. See tagab kõrge kaitse neile, kel on „suur risk" haavandite/lamatiste tekkeks või neile, kellel on kude juba kahjustada saanud.

Ratastoolipadi Flo-Tech Deep Solution

Flo-tech Deep solution on edasiarendus flo-tech contour visco padjast. Sügav vaht teeb toote eriti sobilikuks just raskematele ning pikematele patsientidele.

Seljatugi Matrix Elite Back

Seljatoe padi on valmistatud spetsiaalsest vahust, mis ulatub üle seljatoe korpuse, tagades parema ja ühtlasema toetuse ning kaitse. Matrix Elite Back seljatugi on valmistatud tugevast kergalumiiniumist korpusest, mis komplekteeritakse vastavalt patsiendi mõõtudele ning vajadustele.

Seljatugi Matrix Elite Deep Back

Matrix Elite Deep Back on valmistatud tugevast kergalumiinium korpusest, mis komplekteeritakse vastavalt patsiendi mõõtudele ning vajadustele. Seljatoe anatoomiline kuju tagab kehatüve toetuse ka külgedelt. Seljatoe padi on valmistatud spetsiaalsest vahust, mis ulatub üle seljatoe korpuse, tagades parema ja ühtlase toetuse ning kaitse.

Seljatugi Matrix PB Posture Back

Seljatoe anatoomiline kuju tagab kehatüve toetuse ka külgedelt. Matrix PB Back seljatugi on valmistatud tugevast plastikust korpusest, mis komplekteeriTakse vastavalt patsiendi mõõtudele ning vajadustele. Seljatoe padi on valmistatud spetsiaalsest vahust, mis katab täielikult seljtoe korpuse, tagades parema ja ühtlasema toetuse ning kaitse.

Seljatugi Matrix MX1 Back

Vastupidavast karbonkiust valmistatud kest on paindlik ja vähendab vibratsiooni.

Seljatugi Matrix PB Deep Back

Matrix PB Deep Back seljatugi on valmistatud tugevast plastikust korpusest, mis komplekteeritakse vastavalt patsiendi mõõtudele ning vajadustele. Seljatoe anatoomiline kuju tagab kehatüve toetuse ka külgedelt. Seljatoe padi on valmistatud spetsiaalsest vahust, mis katab täielikult seljatoe korpuse, tagades parema ja ühtlasema toetuse ning kaitse.

Ratastoolipadi Flo-Tech Solution Xtra ja modular süsteem

Ratastoolipadja lahendus on väljatöötatud koostöös arstidega, et saavutada individuaalne vastavus.

Vaakumpadi Base

Padi tagab madala lihastoonusega patsiendile stabiilse istumiskoha ratas- või tugitoolis.

Vaakumpadi Elite

Stabiliseerib vaagna- ja puusapiirkonna ning leevendab pingeid keha tundlikes piirkondades. 

Vaakumpadi Base Elite Membraned

Leevendab survet ja säilitab keha kuju. Istmepadja ülemises osas on mitmekihiline komposiitvaht. Vaht tagab paremat mugavust istumisel.

Vaakumpadi Comfortable

Istumisel ratastoolil tagab padi seljatoetuse. Patja võiba asutada nii iseseisvalt kui ka koos Base padjaga, et tulemuseks oleks anatoomiliselt korrektne istumisasend.

Vaakumpadi Comfortable Plus

Vaakumpadi on mõeldud kasutamiseks erivajadustega patsientidele. Padi tagab suurepärase keha stabiilsuse. Fikseeritakse Velcrokinnituste abil. 

Vaakumpadi Comfortable Plus Duo

Vaakumpadi koosneb nii istumise kui ka seljaosast, moodustades nii täieliku istumispinna. Patja kasutatakse sageli stabiilsuse ning turvalisuse tagamiseks autosõidul.

Vaakumpadi Grande

Stabilo Grande vaakumpadi on parim vahend kogu keha või iga kehaosa eraldi stabiliseerimiseks.

Vaakum peatugi

Stabiliseerib ja toestab inimese pead võttes selle kuju.

Vaakum velkro käetugi

Vaakum velkro käetugi on mõeldud inimestele kellel on käte ja randme lihaskrambid.

Vaakumpadja pump

Iga vaakumtootega on kaasas spetsiaalne vaakumpump.

Kiilpadi

Kiilpadi asendi korrigeerimiseks. Vahtkummist, sinine. Mõõdud: 37x37x7/1 cm.

Ratastooli geelpadi

Ratastooli geelpadi on mõeldud kasutamiseks inimesele, kes on sunnitud istuma pikaajaliselt ühes asendis. Eriti sobilik kasutamiseks lamatiste, nahaärrituste ning surve korral. Padja kate on eemaldatav. 

Kineris õhupadi

Õhkpadi Kineris on soovitatav kõrge lamatiste riskiga isikutele. Padi tagab patsiendile mugavuse, hügieenilisust ja lihtsust kasutamisel.

Istmepadi fliiskattega

Istmepadi, mis on kaetud fliisist kattega.Padi on valmistatud vahust ja tagab istudes mugavuse.

Istmepadi

Vahtkummist istmepadi, mis on kaetud vinüülkattega.

Lamatiste vältimise padi Softform

Innovaatiline dünaamiline padi, mis täitudes õhuga liigub üles ja alla kasutades nii staatilist kui dünaamilist süsteemi, mille abil on võimalik kaitsta patsienti ilma teda üleliigselt häirimata.

Lamatiste vältimise padi Propad Profile

Vahust padi on valmistatud, et vähendada survet istmikule neile, kes soovivad mugavust ja kellel on kõrgendatud lamatiste tekkimise oht.

Padi vahtkummist, hall

Padi muudab püsti tõusmise lihtsaks ja mugavaks.

Õhkpadi ühe ja kahe ventiiliga

Õhkpadi on soovitatav kõrge lamatiste riskiga isikutele.

kodulehe tegemine