Tooteuudised

Mille jaoks on punktuurpall hea ning kuidas seda kasutada?

Veebruari kuu toode on Select punktuurpall!

Igaühel meist võiks olemas olla väike Selecti punktuuri-pall. Palli saab kasutada kahte moodi - sellele vajutades, tehes samaaegselt ringjaid liigutusi või lihtsalt tugevalt vastu probleeme valmistavaid kohti surudes. Viimane võib küll natuke haiget teha, aga mõne minuti möödudes valu taandub ja võib hakata tegema väikseid ringjaid liigutusi ümber valuliku koha.

Punktuurpall

Pall pehmendab ja masseerib pinges ning valusaid lihaseid, suurendades vere ringvoolu. Hea on kasutada palli pärast treeningut, et ennetada lihasvalu. Olles pidevalt sundasendis, kas arvuti taga, köögis või aias toimetades ning sportides on punktuur-pall kindlasti tänuväärne abiline. Kui lihased on kord juba hellad võtab nende taastumine palju aega.

Seda väikest palli on lihtne kaasa võtta ka reisile. Ta on kindlasti abiks väsinud jalgade või õlgade pingete leevendamisel.

Punktuurpall Punktuurpall

See pall saadab korda väikeseid imesid üle kogu Teie keha - see on nagu omaksite isiklikku massööri. Näiteks, kui Teil on pidevalt külmad jalad, siis rullige jalgu pallil ja tunnete soojust levivat jalgades.

Punktuurpall

  • Pehmendab ja masseerib pinges ja valusaid lihaseid
  • Parandab vereringet
  • Lihasvalu ennetamiseks kasutada pärast treeninguid
  • Ideaalne inimestele, kes on pidevalt sundasendis (arvutiga töötamine, köögis töötamine, sportimine jne)
  • Toode on patenteeritud! Sellel on 1cm vahed ning ei sisalda ftalaati!

Palliga tehtavad harjutused leiate siit.

 

Sel kuul on kõikides kauplustes Select punktuurpall kampaaniahinnaga 8€ (tavahind 11€)!

Kampaania kehtib ainult kauplustes!

E-poest on võimalik punktuurpall tellida siit

 

 

   

Kuidas muuta vannituba turvalisemaks?

Üks suurimaid muresid eakate või vähenenud liikumisvõimega inimeste hooldamise puhul on sobiva ja turvalise kodukeskkonna loomine. Turvaline kodu suurendab heaolu ning muudab igapäevatoimetuste tegemise kergemaks ja suurendab ka elukvaliteeti.

KUIDAS MUUTA VANNITUBA TURVALISEMAKS?

Esimene samm muutmaks vannituba turvalisemaks on kujutada ette, kuidas seal ringi liigutakse - nii WC-poti, kraanikausi ja dušinurga/vanni vahel. Käepidemed peaksid olema igal pool, kus inimene liigub ja võiks toestust vajada. Näiteks võib inimene toestust vajada WC-potti ja vanni kasutades.

DUŠINURK JA VANN

Vähenenud liikumisvõime tõttu võib olla raske kasutada dušikabiini või vanni. Dušinurka või vanni minemine ja sealt välja saamine võib osutuda suureks probleemiks kõrgete äärte, kitsa ukseava ning libedate põrandaplaatide tõttu.

Vanni mugavaks ja turvaliseks kasutamiseks soovitame kasutada vannilauda-istet, millele saab vannis olles mugavalt ja stabiilselt istuda. Nii ei ole vaja sügavasse vanni põhja istuda ning vannist välja minemine on oluliselt kergem. Samuti võiks olla vanni põhjas libisemisvastane matt, mis aitab kukkumist vältida. Seinale võiks paigaldada käepideme, millest saab vanni minnes ja sealt tulles kinni haarata. Tervise Abi pakutavad käepidemed on kruvidega seina külge kinnitatavad, mis pakuvad suuremat turvalisust kui iminappade või liimiga kinnitatavad käepidemed.

 161 11000Vanniiste  Käepide seinale

 

Valikus on ka vanni turvakäepidemeid, mis käivad vanni ääre külge - nende abil on võimalik vanni kasutamist veelgi turvalisemaks muuta. 

Vanni turvakäepide

Dušinurka kasutades võiks samuti põrandale asetada libisemisvastase mati ning võimalusel seinale käepideme, millest oleks hea kinni haarata. Kui dušinurgas on piisavalt ruumi, oleks seal väga mugav kasutada dušitooli. Dušitoolid on veekindlad, libisemisvastaste jalgadega. Valikus on nii lihtsamaid ja odavamaid kui ka kallimaid ratastega variante. Samuti on paljudel toolidel olemas ka hügieeniava. 

Dušitool  dušitoolid 161 10000

Samuti võiks panna vannitoa üldkasutatavale põrandale libisemisvastase mati, kuna tihtipeale võib põrand märg olla ning seetõttu libisemis- ja kukkumisoht suurem. Samuti võib tavaline ilma libisemisvastase tagapinnata vannitoa matt põrandal libisema hakata, mistõttu tuleb kindlaks teha, et matt seisab igal juhul stabiilselt ühel kohal.

Libisemisvastane vannimatt

TUALETT

Üksinda turvalise tualettruumi kasutamine suurendab meie lähedaste iseseisvust ning heaolu. Selle jaoks võiksid olla ka tualettpoti juures käepidemed, millest on püsti tõusmisel palju abi. Tihtipeale on probleemiks madalad tualettpotid, millelt on väga raske püsti tõusta. Meie tootevalikust leiab potikõrgendusi, mis muudavad selle kasutamise liikumisraskustega inimeste jaoks oluliselt kergemaks. Potikõrgendusi leidub erineva kõrgusega ja nii käetugedega kui ilma.

161 15550  Potikõrgendus

Lisainformatsiooni ja nõuannete korral aitavad teid meie spetsialistid ning müügikonsultandid kauplustes üle Eesti!

Samuti on võimalik meie tootevalikuga tutvuda ja tooteid tellida e-poes https://pood.terviseabi.ee/invaabivahendid

 

NB! Paljusid abivahendeid on võimalik isikliku abivahendi kaardi ja arstitõendiga riigpoolse soodustusega osta!

 

   

Abivahendid, mis aitavad riietumist kergemaks muuta

Vähenenud liikumisvõimega inimestel ja eakatel võib olla enda riidesse panemine raskendatud, kuna keha ei ole enam nii painduv. Samuti peab näiteks puusaoperatsooni järgselt vältima mõningaid igapäevaseid tegevusi ning liigutusi. Selle jaoks oleme pannud kokku valiku abivahendeid, mis antud igapäevategevusi lihtsustada aitaks.

Nööpija

Nööpijat saab ühe käe abil kasutada nii nööpide kui ka lukkude kinnitamiseks. Vahendi ühes otsas on aas nööpimiseks ning teises otsas väike konks luku tõmbamiseks. Nööpimisel tuleb aas läbi nööpaugu panna, haarata nööp ning tõmmata seejärel august läbi. Nii ei pea enam muretsema ka kõige väiksemate nööpide kinnitamise pärast.

Allalaaditud fail

Soki jalgatõmbaja

Sokkide jalga panemine on enamike inimeste jaoks niivõrd tavapärane ning vaevatu tegevus. Küll aga võib see igapäevategevus eakate ning piiratud liikumisvõimega inimeste jaoks väga raske ja ajakulukas olla. Sokkide jalga panemise lihtsustamiseks on olemas soki jalgatõmbajad. See on valmistatud libisevast materjalist - sokk tuleb vaid eelnevalt selle ümber panna, jalg sisse libistada ning sokid ongi jalas! Kergemaks käsitlemiseks on abiks ka pikad käepidemed.

doimage 1doimage

Suka jalgatõmbaja

Pikkade käepidemetega abivahendid aitavad sukkpükse kergemini jalga panna - sobivad ka kompressioon- ja tugisukkade jalga panemiseks. Samuti väldib abivahendi kasutamine liigset painutust puusaliigesest ning vähendab sukkade jalga panemisel kukkumisohtu. Valikus erinevaid variante, millest igaüks leiab sobiva!

doimagedoimage 3doimage 2

Kingalusikas

Niivõrd tavapärane abivahend, kuid see-eest suur abimees jalatsite jalga panemisel. Väldib liigset kükitamist ja kummardamist. Kingalusikad on pika käepidemega.

doimage 1

Abivahendeid leiad meie kauplustest Tallinnas, Tartus, Pärnus, Valgas, Kohtla-Järvel ja Narvas ning samuti võid toodetega tutvuda ja neid tellida meie e-poest: https://pood.terviseabi.ee/olmeabivahendid/riietumise-abivahendid

   

Jalatalla päevad jaanuaris!

Jalatalla nädal jaanuar 2

   

Kuidas avaldas mõju LYMED® survevest koer Sparkyle?

Sparky1

Surverõivaid kasutatakse tihtipeale erivajadustega laste arengu toetamiseks, kuid nende kasutamine loomadel on veel loomade tervishoiule üsna uus lähenemine. Surverõivaid kasutatakse looma rahustamiseks ja keskendumisvõime parandamiseks. Samuti ka soorituse parandamiseks, taastumiseks ja stressirohketes olukordades paremini kohanemiseks.

Enda kogemusest LYMED kompressioonrõivastega räägib Sparky omanik Mariann.

Mis põhjusel otsustasid enda koeral proovida LYMED kompressioonrõivaid?
Sparkyl on juba pikemat aega üksindusahistus. See väljendub selles, et iga kord, kui me kodust ära läheme, siis Sparky hakkab haukuma ning suudab seda teha isegi mitmeid tunde järjest. Ta ei suuda paigal püsida, vaid jookseb meid otsides rahutult mööda tuba ringi. Olen proovinud Sparky peal erinevaid võtteid, et muuta teda rahulikumaks. Alates eratundidest koolitajaga, kus õpetatati erinevaid viise koera rahustamiseks, et ta suudaks üksinda koju jääda ning lõpetades isegi rahustitega, mille arst talle välja kirjutas. Kompressioonrõivaga on mul eelnevalt väike kokkupuude juba olnud ka. Aastaid tagasi tellisin välismaalt sama põhimõttega töötava Thunder shirt'i. Kahjuks antud toode ei aidanud. Mõtlesin proovida teise firma kompressioonirõivast uuesti lootes, et äkki toob see Sparkyle natuke leevendust.

Kuidas reageeris Sparky esimest korda, kui talle vest selga pandi?
Sparky võttis LYMED surverõiva kohe omaks - lasi selle ilusasti selga panna ega üritanud sellest kuidagi lahti saada. Jäi isegi selles esimesel korral magama!

Kuidas kompressioonrõivad Sparkyle mõju avaldavad? Ei tahaks ära sõnuda, aga tundub praegu parem olevat. Kui me tal seda peal oleme hoidnud, siis ta sai ilma haukumata meid aknast vaadata isegi siis, kui sättisime end autosse ja ära sõitsime. Varem oleks see toimunud haukumise saatel. Samuti eelnevalt, kui me koju tulime, ootas Sparky meid kohe ukse juures. Nüüd koju jõudes on ta tulnud meile vastu elutoast unise näoga. Lisaks veel enne kompressioonvesti haukus Sparky meeletult ka siis, kui uksest sisse tulime. Nüüd tuleb ta rahulikumalt meie juurde ega haugu meid nähes. Muidugi ei saa mainimata jätta, et on ka olukordi olnud, kus me oleme naase- nud ja Sparky haugub akna peal. Ise seostasin seda sellega, et elukaaslane ei pannud kompressioonirõival kahte lisahaaki kinni, vaid tõmbas kompressioonivesti kinni ainult lukuga. Ma ei tea, kas see oli sellest mõjutatud või mitte, kuna ikka on paremaid ja halve- maid päevi ning vestiga olemine vajab ikka veel harjumist.

Mis puhul ja kui kaua kasutad kompressioonvesti?
Kompressioonivesti kasutame hetkel ainult siis, kui kodust lahkume.

LYMED® surverõivad valmistatakse eritellimusel vastavalt iga koera eripärale!

Lisainfo saamiseks võtke ühendust meie spetsialistiga:
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
tel 5689 4482 / 673 7820

Sparky2

Sparky3

   

KTR laste jalatsite kampaania!

ktr kampaania

   

Septembris toimub jalatalla nädal müügipunktides üle Eesti!

Meie kauplustes on taas septembris tulemas JALATALLA NÄDAL!

Jalatalla nädala raames on meie spetsialist erinevates Tervise Abi müügipunktides üle Eesti ning pakub jalatalla diagnostikat, konsultatsiooni ning vajadusel valmistab teile individuaalsed tallatoed, mis saate kohe kätte!

Jalatalla päevadel on konsultatsioon ERIHINNAGA - 6 EUR (tavahind 12 EUR)!

NB! Vajalik eelregistreerimine!

Rohkem infot ja registreerimine telefonil 673 7811

Jalatalla nädal 23

 

   

Vajad individuaalseid tallatugesid? Tule konsultatsioonile!

Meil on hea meel teada anda, et alates juulist on võimalik Tervise Abist taas võimalik saada individuaalseid tallatugesid!

Kutsume teid konsulatsioonile meie jalatalla spetsialisti juurde, kus selgitame välja, missuguses seisus on jalad, anname nõu ning vajadusel valmistame individuaalsed tallatoed!

Hinnakirja ning täpsema informatsiooni leiate siit!

Broneeri aeg või küsi lisa infotelefonil 673 7811

   

Individuaalsete tallatugede kampaania!

Individuaalsed tallatoed loos juuli 2019

Osale loosimises ja võida individuaalsed tallatoed!

Kampaanias osalemiseks mine Tervise Abi Facebooki lehele ning järgi kirjeldatud juhiseid.

Kampaania kestab 09. juuli - 05. august 2019.

NB! Täpsemad kampaania reeglid leiate siit.

Osale loosimises ja võida individuaalsed tallatoed! Kampaanias osalemiseks mine Tervise Abi Facebooki lehelening järgi kirjeldatud juhiseid.

Kampaania kestab 07. august - 02. september 2018.

NB! Täpsemad kampaania reeglid leiate siit.

   

Al 01.07 muudatused jalatsite ostmisel soodustingimustel

Lugupeetud Kliendid!

Anname teada, et alates 01.07.2019 ei ole võimalik Tervise Abi OÜ´l pakkuda riigipoolse soodustusega Berkemann´i tervisejalanõusid ja Konsorcium (KTR) laste jalanõusid.

Abivahendi kaardiga on võimalik osta ainult MEMO laste jalanõusid.

 

Lugupidamisega ja heale koostööle lootma jäädes,
Tervise Abi OÜ

   

Tervise Abi 15. juubeli soodushinnad!

Tervise Abi 15. juubeli puhul rõõmustame oma kliente!

21. juunini kehtivad kõikides Tervise Abi kauplustes soodushinnad!

  • KÕIK rulaatorid -15%
  • KÕIK kolmerattalised jalgrattad -15%
  • KÕIK tallatoed -15%
  • KÕIK Sundo tooted -15%

* Kehtib ainult täishinnaga toodetele
* Ei kehti isikliku abivahendi kaardiga ostmisel
* Kehtib ainult kohapeal olevatele toodetele

   

Lasnamäe müügipunkt laupäeval, 8. juunil SULETUD!

Lugupeetud kliendid!

 

Lasnamäe müügipunkt laupäeval, 8. juunil SULETUD!

Vabandame ebamugavuste pärast!

   

7. mail toimub Tervise Abi müügipunktides Eakate Päev!

eakate päev

   

KAMPAANIA! Loosime välja inhalaatori!

Inhalaatori loos

Osale loosimises ja võida inhalaator! Kampaanias osalemiseks mine Tervise Abi Facebooki lehele ning järgi kirjeldatud juhiseid.

Kampaania kestab 20. märts - 15. aprill 2019.

NB! Täpsemad kampaania reeglid leiate siit.

   

8. märtsil e-poes KÕIK sukatooted ja rinnahoidjad -20% soodsamad!

Kallid kliendid!

Naistepäeva puhul on e-poes KÕIK sukatooted ja rinnahoidjad -20% soodsamad!

Külasa meie e-poodi https://pood.terviseabi.ee/

   

KÕIK Berkemann'i vana kollektsiooni tervisejalatsid -40%!

Jaanuar Berkemann vana kollektsioon 40 koduleht

   

Kõik KTR laste jalatsid -30% soodsamad!

KÕIK KTR laste jalatsid -30% soodsamad!

NB! Soodustus ei laiene Isikliku abivahendi kaardiga ostmisel!
NB! Kehtib ainult kohe laos olevatele jalatsitele!

ktr plakat 2019 jaanuar kodukas fb

   

Tasuta transport e-poest tellides!

Tasuta transport detsember

   

MUST REEDE - e-poes kogu kaup -25% soodsam!

mustreede

   

Softwheel vedrustusega ratastooli rattad

Softwheel vedrustusega ratastooli rattad.

Näidis saadaval Pelgulinna müügipunktis, Ädala 11. Võimalik proovida!

SW 3 7

SW 3 8

   

Lehekülg 1 / 4

<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 Järgmine > Lõpp >>
kodulehe tegemine