Laste abivahendid rentimiseks

Tervise Abi renditoodete valikusse lisandus abivahendid lastele. Kõiki tooteid saab rentida riikliku soodustusega!

 

Kolmerattaline jalgratas Rifton

rifton_ratas.jpg

Kolmerattaline jalgratas on spetsiaalselt disainitud erivajadustega noortele. Sobib kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele ja tingimustele. Jalgratta juurde kuuluvad raam, pedaalid sandaalidega, reguleeritav seljatugi koos turvarihmaga ning istme turvarihm.
Hind: 41€/kuus

 

Potitool kõrge seljatoega

Potitool_kõrge_seljatoega.jpg

Stabiilne ja turvaline potiiste on valmistatud tugevast plastikust. Kõrge seljatugi võimaldab lapsel sirgelt istuda ning reguleeritavad rihmad pakuvad mitmekülgset toestust.
Hind: 11.50€/kuus

 

Potitool mahutiga

Potitool_mahutiga.jpg

Stabiilne ja turvaline potitool on valmistatud tugevast plastikust. Sobib vähest tuge vajavatele lastele. Pritsmekaitse. Reguleeritava kõrgusega.
Hind: 11.50€/kuus

 

Dünaamiline seisuraam Rifton

Rifton_dünaamiline_seisuraam.jpg

Hea abivahend, mis pakub iseseisvust ratastooli kasutavatele lastele ja noortele. See tugevdab motoorseid tegevusi nii et laps õpib iseseisvalt seismist, samuti annab võimaluse liikuda ja mängida nagu teised omavanused.
M-suurus (kasutaja pikkus: 94-132cm).
Hind: 105€/kuus

 

Käimisraam Nimbo

nimbos2.jpg

Reguleeritava kõrgusega alumiiniumist käimisraam sobib kasutamiseks erineva sümptomaatika puhul: nt. lihastoonuse häired, mille tõttu on lapsel raske hoida keha püstises asendis. Raamil on takiustused, mis välistavad tagasi veeremise võimaluse. Sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes. Käimisraam Nimbo on saadaval kahes erinevas suuruses (L ja XXL).
Hind: 50€/kuus

kodulehe tegemine