Товары

Ручные и спортивные инвалидные коляски

Sportratastool Top End Pro BB

Top End Pro BB on profitool, mis on mõeldud sportlastele, kes harrastavad saalispordi alasid. See tool on kerge, vastupidav ning lihtne kohandada vastavalt vajaustele. Tooli jalatoe kõrgus ja asukoht on muudetavad. Raskuskeskme muutmise võimalus.

Sportratastool Top End T-5 Tennis Elite

Top End T-5 Tennis Elite on mõeldud proffesionaalidele või tippsportlastele. Tellitakse kasutajale vastavalt vajadusele ja mõõtudele. Funktsioonid - titaanist/alumiiniumist raam; fikseeritud aktiivne antitipper; fikseeritud seljatugi ja fikseeritud või reguleeritav istme kõrgus; kohandatav istme ja seljatoe polsterdus; fikseeritud telje asend/alusraam; kindlaks määratud kaldenurk 18°;

Ручной гоночный велосипед для инвалидов Top End Force G

Ручной гоночный велосипед для инвалидов Top End Force G с аэродинамическим дизайном идеально подходит инвалидам с ампутированными конечностями или спортсменам, которые могут во время езды использовать мышцы живота, пресса и грудной клетки.

Sportkäsiratas Top End Force G

Force G-l on aerodünaamiline disain ning selle püstne asend, mis on ideaalne amputeeritutele ning võistlejatele kes suudavad sõitmiseks kasutada kõhu-, käte- ning rinnalihaseid.

kodulehe tegemine