fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

Kingituste otsimine võib olla mõnikord väga stressirohke. Eriti, kui me ei tea, mida kingituse saajal võiks vaja minna või mis talle võiks meeldida. 

Oleme pannud kokku väikese loendi toodetest, millest saad loodetavasti abi vanemaealistele inimestele kingituste otsimisel. Valikus on erineva hinnaklassiga tooteid - nii odavamaid kui kallimaid! Seega on sul nüüd olemas ideed, mida vanavanematele ja emale-isale järgmiseks sünnipäevaks või vanavanemate päevaks (13. september) kinkida! 

 1. Vererõhumõõtja
  bm40
  Vererõhumõõtja abil on võimalik enda tervisel silma peal hoida. Kvaliteetsed vererõhuaparaadid mõõdavad täpselt ning on lihtsad ja mugavad kasutada. Need on kompaktsed ning mahuvad vajadusel kaasa ka reisikotti.

  Vererõhumõõtjad leiad siit

 2. Ratastega ostukott
  ostukott
  Ostukotiga on väga mugav linnas või väikeses külas poes käia - rasket toidukotti ei pea tõstma, vaid seda saab enda järel tõmmata. Kott on väga mahukas ning olenevalt mudelist on varustatud ka isoleeritud külmasahtliga, kuhu on mugav külmutatud toiduained asetada.

  Ostukotid leiad siit

 3. Massaažipadi Shiatsu
  shiatsu
  Massaažipadi stimuleerib efektiivselt akupunktuurseid punkte üle kogu keha, mille tulemusel paraneb vere- ja lümfiringe, harmoniseerib elutähtsate organite töö ja tugevneb immuunsüsteem. Pakub lõõgastavat massaaži, mis soodustab rasvade kiiremat põlemist ja mürkide kehast väljutamist. Lisaks rahustab see meelt ja tekitab sügava heaolutunde.

  Shiatsu massaažipadja leiad siit

 4. Pedaaltrenažöör
  oxycycleIII
  Pedaaltrenažööri abiga on võimalik treenida nii jala- kui käelihaseid. Valikus nii manuaalseid kui elektrilisi pedaaltrenažööre, millest elektrilised jaotuvad veel aktiivseks ja passiivseks. Võta meiega ühendust, et saada abi, missugune võiks kõige paremini sobida!

  Pedaaltrenažöörid leiad siit

 5. Massaaživahendid
  jalamassöörseljamassöör
  Meie valikust leiab erinevaid soodsaid massaaživahendeid, mis on väiksed ja kompaktsed ning sobivad ideaalselt koduseks kasutamiseks, kui soovid näiteks õhtul mõnusat lõõgastust jalgadele, seljale või kätele.

  Massaaživahendid leiad siit

 6. Pulssoksümeeter
  ltd899
  Sõrmel kasutatav pulssoksümeeter on mõeldud kiireks ja mobiilseks hapniku küllastatuse ja pulsisageduse mõõtmiseks. Oksümeeterit kasutatakse tavaliselt inimestel, kellel on astma, krooniline bronhiit või kopsupõletik. Seda saab kasutada hemoglobiini küllastumise hindamiseks uneapnoe sündroomiga patsientidel, keskkonnasaastega kokkupuutunud inimestel või suitsetajatel.

  Pulssoksümeetri leiad siit

 7. Ravimikarp
  ravimikarp
  Ravimikarpi on mugav kasutada ravimite jaotamiseks vastavalt päevale ja erinevale ajale (hommik, lõuna, õhtu, öö). Aitab hoida silma peal ravimite võtmisel.

  Ravimikarbid leiad siit

 8. Rulaator
  rulaator
  Rulaatori abil on mugav nii õues kui toas ringi liikuda. 4-rattalised rulaatorid sobivad kasutamiseks tasakaaluhäirete korral. Olenevalt mudelist on rulaatoril olemas iste, kus saab vahepeal pauside ajal jalga puhata ja istuda. Rulaatorit on võimalik osta nii täishinnaga kui ka isikliku abivahendi kaardi ja arstitõendiga soodustingimustel.

  Rulaatorid leiad siit

 9. Qmed akupunktuuri matt
  qmed

  Akupunktuuri massaažimatt stimuleerib akupunktuuri punkte kehal, parandab vereringet ja seedimist. Vähendab stressi ja väsimustunnet. Sobib kasutamiseks selja- ja kaelavalu puhul, lihaspinge ja krampidega, nõrga vereringega, unetusega, peavalude ja stressiga.

  Qmed akupunktuuri mati leiad siit

 10. Tervise Abi kinkekaart
  Kinkekaart

  Tervise Abi kinkekaardi eest on võimalik osta kõikidest meie kauplustest tervisetooteid ja abivahendeid.

  Kinkekaarte on võimalik osta erinevates väärtustes: 10€, 20€ ja 50€

  Kinkekaarte on võimalik osta e-poest siit

 

..Ja muidugi ära unusta kallistusi, häid soove ning enda seltskonda!

e-poe tegemine ja loomine