fbpx

Liitu uudiskirjaga ja saa -10% soodustust! Liitu SIIN!

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

 

Alates 20. märtsist on erandkorras eriolukorra ajal võimalik Tervise Abi e-poest ja meili teel (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) tellida inkontinentsustooteid ja muid abivahendeid isikliku abivahendi kaardi ja arstitõendi soodustusega.

Seoses eriolukorraga Eestis proovime ka meie omaltpoolt vähendada kontakti enda klientide ja meie töötajate vahel, et viiruse leviku tõkestamisele kaasa aidata.

E-poest tellitud tooted saad kätte:

 • OSC kulleriga (kontaktivabalt!). Kulleritasu 6,90€ 
 • NB! Pakiautomaati kahjuks riigipoolse soodustusega tooteid ei ole võimalik tellida! (V.a juhul, kui tooted mahuvad pakiautomaati! Sellisel juhul palume märkida soov välja "Lisatäpsustused").

KUIDAS TELLIMINE TOIMUB?

Tellimusi on võimalik esitada kõikidel soovijatel, kuid riikliku soodustusega müümine on lihtsustatud neile, kes on Tervise Abist vähemalt viimase 2-3 kuu jooksul soodustingimustel abivahendeid ostnud. Kui klient ei ole varasemalt meie juurest ostnud, on meil õigus ja kohustus küsida telefoni või e-maili teel täpsustavaid andmeid.

Juhul, kui ostate e-poest isikliku abivahendi kaardi ja arstitõendi soodustusel abivahendeid, ei ole meil võimalik sissekannet isikliku abivahendi kaarti teha. Seetõttu on kõikidel riikliku soodustusega ostnutel kohustus tulla 30 päeva jooksul pärast eriolukorra lõppemist sobivasse Tervise Abi müügipunkti, kus teenindaja teeb IAK-sse sissekande ning vajadusel küsib näha arstitõendit! Juhul, kui abivahendi kaart jääb eriolukorra lõppedes meile esitamata, on meil õigus esitada ostu kohta arve täisulatuses ilma soodustuseta.

Palume kõikidel tellijatel veenduda, et te ei ole sel perioodil abivahendied varasemalt ostnud ning et tellitav kogus ei ületaks piirkogust.

E-poest ja e-maili teel tellides on võimalik osta mähkmeid, sidemeid ja voodikaitseid ainult terve paki kaupa!

NB! Soodustingimustel on mähkmeid ja sidemeid võimalik osta 120 tk kalendrikuus, ühekordseid aluslinu 30 tk ja pestavaid aluslinu 2 tk kalendrikuus! Vormmähe 340 ml (artikliga LSFE3131) 80 tk kalendrikuus!

KUIDAS OSTU VORMISTADA?

 1. Vormista e-poes tellimus, lisa õiged kontaktandmed (sh nimi, telefoni number, aadress)
 2. Valige maksmisviisiks "Arve alusel"
 3. Valige kohaletoimetamise viisiks "OSC kuller" (6,90€)
 4. Valige "Lisatäpsustused"
  lisatäpsustused
 5. Kirjutage sinna isiku ees- ja perekonnanimi, aadress (kui erineb arve saaja andmetest). 
 6. Esitage tellimus
 7. Tellimus jõuab meieni, vajadusel helistame teile ning küsime täpsustavaid küsimusi
 8. Parandame arve, lisame soodustused ning saadame teile tagasi (e-mailile, mille märkisite tellimusse)
 9. Arve tasumisel ja makse laekumisel paneme tooted teile teele!

Lisaküsimuste korral helistage telefonil +372 673 7811 või kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

e-poe tegemine ja loomine