fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

Sparky

Surverõivaid kasutatakse tihtipeale erivajadustega laste arengu toetamiseks, kuid nende kasutamine loomadel on veel loomade tervishoiule üsna uus lähenemine. Surverõivaid kasutatakse looma rahustamiseks ja keskendumisvõime parandamiseks. Samuti ka soorituse parandamiseks, taastumiseks ja stressirohketes olukordades paremini kohanemiseks.

Enda kogemusest LYMED kompressioonrõivastega räägib Sparky omanik Mariann.

Mis põhjusel otsustasid enda koeral proovida LYMED kompressioonrõivaid?
Sparkyl on juba pikemat aega üksindusahistus. See väljendub selles, et iga kord, kui me kodust ära läheme, siis Sparky hakkab haukuma ning suudab seda teha isegi mitmeid tunde järjest. Ta ei suuda paigal püsida, vaid jookseb meid otsides rahutult mööda tuba ringi. Olen proovinud Sparky peal erinevaid võtteid, et muuta teda rahulikumaks. Alates eratundidest koolitajaga, kus õpetatati erinevaid viise koera rahustamiseks, et ta suudaks üksinda koju jääda ning lõpetades isegi rahustitega, mille arst talle välja kirjutas. Kompressioonrõivaga on mul eelnevalt väike kokkupuude juba olnud ka. Aastaid tagasi tellisin välismaalt sama põhimõttega töötava Thunder shirt'i. Kahjuks antud toode ei aidanud. Mõtlesin proovida teise firma kompressioonirõivast uuesti lootes, et äkki toob see Sparkyle natuke leevendust.

Kuidas reageeris Sparky esimest korda, kui talle vest selga pandi?
Sparky võttis LYMED surverõiva kohe omaks - lasi selle ilusasti selga panna ega üritanud sellest kuidagi lahti saada. Jäi isegi selles esimesel korral magama!

Kuidas kompressioonrõivad Sparkyle mõju avaldavad? Ei tahaks ära sõnuda, aga tundub praegu parem olevat. Kui me tal seda peal oleme hoidnud, siis ta sai ilma haukumata meid aknast vaadata isegi siis, kui sättisime end autosse ja ära sõitsime. Varem oleks see toimunud haukumise saatel. Samuti eelnevalt, kui me koju tulime, ootas Sparky meid kohe ukse juures. Nüüd koju jõudes on ta tulnud meile vastu elutoast unise näoga. Lisaks veel enne kompressioonvesti haukus Sparky meeletult ka siis, kui uksest sisse tulime. Nüüd tuleb ta rahulikumalt meie juurde ega haugu meid nähes. Muidugi ei saa mainimata jätta, et on ka olukordi olnud, kus me oleme naase- nud ja Sparky haugub akna peal. Ise seostasin seda sellega, et elukaaslane ei pannud kompressioonirõival kahte lisahaaki kinni, vaid tõmbas kompressioonivesti kinni ainult lukuga. Ma ei tea, kas see oli sellest mõjutatud või mitte, kuna ikka on paremaid ja halve- maid päevi ning vestiga olemine vajab ikka veel harjumist.

Mis puhul ja kui kaua kasutad kompressioonvesti?
Kompressioonivesti kasutame hetkel ainult siis, kui kodust lahkume.

LYMED® surverõivad valmistatakse eritellimusel vastavalt iga koera eripärale!

Lisainfo saamiseks võtke ühendust meie spetsialistiga:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 5689 4482

Sparky_kompressioonvest

e-poe tegemine ja loomine