fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Tutvustame teile uue loodustoodete sarja Otosan toodet: kõrvasprei liigse kõrvavaigu tekkimise ennetamiseks ning kõrvavaigu eemaldamiseks.

Otosan® loodustooted on mõeldud heaolu suurendamiseks ja tervise taastamiseks ilma ravimitele omaste kõrvalmõjudeta. Tooted on kliiniliselt testitud ning väga populaarsed üle maailma! Otosan tegutseb kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi, mis garanteerib toodete turvalisuse ning efektiivsuse.

Otosan kõrvasprei on innovatiivne toode, mis võimaldab puhastada kõrvu igapäevaselt delikaatsel kuid efektiivsel viisil. Eriti kasulik igapäevaseks põhjalikuks kõrvakanali puhastamiseks, ennetamaks vaigutroppe, vilisemist kõrvades, müratundlikkuse suurenemist, lukus kõrva tunnet. 

Orgaaniliste taime ekstraktidega Otosan® kõrvasprei tagab puhtamad ja tervemad kõrvad eemaldades üleliigse kõrvavaigu kõrvakanalist ja sagedasel kasutamisel ennetab selle tekkimist.

Kõrvasprei ei sisalda kunstlikke värvi- ega säilitusaineid, garanteerides maksimaalse tolerantsuse. Kõrvaspreis on kombineeritud soolalahuse tõhus puhastav toime ja teepuuõli antiseptiline toime. 

 

Mis on kõrvavaik?
Kõrvavaiku toodavad vagunäärmed ja rasunäärmed kuulmekanalis. Selle eesmärk on kaitsta kuulmekanalit, määrides ja niisutades seda pidevalt, et tagada delikaatne füsioloogiline tasakaal. Kõrvavaik aitab ennetada väliste saasteainete ja tolmu sisenemist kuulmekanalisse. Tavaliselt liigutab nahk vaiku kõrvast välja.

Vahel võib kõrvavaik tekitada probleeme. Miks nii?
Kui rasunäärmed toodavad liiga palju vaiku, kui kuulmekanal ei ole piisavalt libestatud, ummistub naturaalne puhastusmehanism, mis muudab vaigu väljutamise võimatuks. Vees vaik paisub ning ummistab kuulmekanali, mis tihtipeale viib vaigutroppide tekkimiseni, mis omakorda tekitavad väga ärritavaid sümptomeid nagu kuulmise kadu, vilisemine, sumisemine kõrvades, valu ja isegi pearinglust. Sellistel juhtudel tuleks vaigu eemaldamiseks vältida valede vahendite nagu vatitikkude kasutamist, sest nende kasutamine võib teha asja hullemaks lükates vaigu sügavamale.

Keda see probleem kõige rohkem puudutab?
Lapsed
Tihtipeale juhtub, et laste rasunäärmed on väga aktiivsed ja toodavad üleliigset vaiku, mis kogunedes tekitab kõrvatroppe.

Vanemad inimesed
Ea kasvades muutuvad näärmed vähem aktiivseks ja toodavad kuivemat vaiku, mis ei suuda nii hästi kõrvast välja liikuda ja selle tulemusena koguneb kuulmekanalis.

Kuulmisabivahendite ja kõrvaklappide kasutajad
Inimestel, kes kasutavad kuulmisabivahendeid või kõrvaklappide kasutajatel on keerulisem kuulmekanalit puhtamana ja vaigust ning mustusest vabana hoida.

Ujujad ja sukeldujad
Vesi võib kuulmekanalisse sattudes vaiku paisutada ning sellega tekitada ummistuse.

Õhus reisijad või mägedes aega veetvad inimesed
Nendele inimestele mõjub korduv õhurõhu vahetus. Rõhk võib tekitada mitmeid häirivaid sümptomeid eriti kui kõrvatropid on juba tekkinud.

Kuidas ennetada üleliigset kõrvavaigu tekkimist?
Otosan Sprei regulaarne kasutamine on efektiivne nii üleliigse vaigu eemaldamiseks kui selle tekke ennetamiseks.

Telli siit.

e-poe tegemine ja loomine