fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Tallatoed jalatsites on väga tähtsad, kuigi paljud inimesed ei saa nende tähtsusest aru ega pea nende kandmist vajalikuks. Arvatakse, et jalatsid on disainitud nii, et need pakuksid jalale täielikku kaitset ja toestust. Kuid tõde on see, et jalatsid võivad just sinu jalgu survestada ja põrutada. Aja möödudes võivad selle tagajärjel tekkida tõsised jalaprobleemid.

Toestusega tallatoed on ülimalt vajalikud ning on disainitud pakkumaks jalgadele mugavust ning kvaliteetset kaitset. Tallatoed parandavad jalgade tervist, muudavad kõndimise mugavamaks ning võimaldavad probleemideta igapäevaseid ülesandeid teha. Siin on 6 peamist põhjust, miks sa peaksid tallatugesid kandma:

Pikivõlvi toestus

1. Jalaprobleemide ennetamine

Tallatoed on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest selle jaoks, et muuta need sinu jalgade jaoks mugavaks ning ennetada jalaprobleeme. Tallatugedel on hea võime leevendada ja hajutada survet seismise, kõndimise või jooksmise ajal. Seetõttu võimaldavad need teil elada aktiivset eluviisi, ilma et teie jalad tekitaksid mingil kujul valu või ebamugavust. Tallatugedel on mitu kihti, mis vähendavad survet ning põrutust jalale. Samuti aitavad need ennetada lihaste ning kudede kahjustusi.

Jalg

2. Tallatoed muudavad su jala paindlikumaks

Tervise Abi pakub väga palju erinevaid tallatugesid, mis on mõeldud erinevate vajaduste jaoks. Seeõttu on sul võimalik valida just sulle sobivad tallatoed. Kannas asuvad koed on tihtipeale väga peenikesed ning kui jalad saavad kogu aeg põrutada ja on seismise, kõndimise või jooksmise ajal survestatud, võib tekkida kudede põletik. See võib vähendada jalgade painduvust ning samuti võite tunda valu. Tallatugede kandmisega vähendate aga survet ning põrutust. Samuti toestavad tallatoed jalakudesid ning lihaseid.

3. Tallatoed korrigeerivad olemasolevaid jalaprobleeme

Tallatoed ei ole ainult ennetava toimega. Neid kasutatakse erinevate jalaprobleemide ravimiseks nagu näiteks kukekannus, varbavalu, põlvevalu, hallux valgus, seljavalu jne. Tõsisemate probleemide korral soovitame me siiski enne tallatugede ostmist konsulteerida arstiga. Samuti on võimalik tulla meie juurde tallaspetsialisti konsultatsioonile, kes oskab samuti nõu anda ning vajadusel individuaalsed tallatoed valmistada.

4. Jalavalu leevendus

Võime sageli kuulda, kuidas madalade jalavõlvidega inimesed kurdavad jalavalu üle. See on põhjustatud võlvi stressirikkast liikumisest iga kord, kui jalg maad puudutab. Jalgade lihased, liigesed ja koed peavad võlvide lamendumisega harjuma, mis pikapeale hakkab probleeme põhjustama, näiteks valu kannas, pikivõlvis ja varvastes.

Tallatoed mitte ainult ei toesta õiget jala liikumist, vaid samuti jaotavad jalale langevat survet ühtlasemalt. Sellega väldime, et ei tekiks valulikke kohtasid.

Tallatoed pakuvad terapeutilist efekti eriti siis, kui sa kannatad jalavalude käes.

Õige toestus

5. Leevendab alaseljavalu

Võib juhtuda, et alaseljavalu või valu põlvedes on tekkinud tänu kehvale kehahoiakule, kuna jalad (põlved, pahkluu, puusad) on alaseljaga ühendatud.

Kuigi algul ei pruugi inimesed selle peale tulla, et seljavalud on jalgadega seotud, siis tegelikult võivad jalaprobleemid tekitada nö domino efekti kogu kehale. Pikalt probleemi ignoreerimine võib aga tekitada alaselja valusid. Seetõttu peaks alati alaseljavalude ravimisel pöörama tähelepanu ka jalgade tervisele.

Juhul, kui kannatad alaseljavalude käes, võid proovida tallatugede kandmist. On väga palju juhtumeid, kus see on probleemile lahenduse leidnud!

Kehahoiak

6. Pikenda jalatsite eluiga

Tallatoed on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning seetõttu aitavad need pikendada teie jalatsite eluiga. Tallatoed jaotavad jalgadele langevat survet ühtlaselt, mistõttu väheneb jalatsite kulumine. Samuti aitavad need hoida teie jalgu suurepärases vormis.

Tallatoed on valmistatud selleks, et pakkuda jalgadele kvaliteetset kaitset. Võta aega ning küsi meie käest nõu, et valida endale kõige sobivamad tallatoed, mis oleksid sinu jalgade vastu head!

Tallatugesid on võimalik osta meie kauplustest ja e-poest!

berketallad sport siesta

Samuti on sul võimalik tulla meile tallaspetsialisti konsultatsioonile, kes annab sulle nõuandeid ning teostab jaladiagnostika. Selle kohta loe täpsemalt siit.

 

e-poe tegemine ja loomine