fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Otosan kõrvaküünal kaitseb kõrva ja aitab eemaldada üleliigse kõrvavaigu, taastades sellega ka õige kõrvarõhu - näiteks pärast mägedes käimist, lendamist või sukeldumist.

Kõrvaküünla puhastav toime aitab parandada selliseid kuulmishäireid nagu sumin, vilistamine, taustamüra ja kõrva blokeerimine.

Otosan kõrvaküünalt soovitatakse kasutada nii täiskasvanutel kui lastel ja eriti neil, kes töötavad tolmurohkes keskkonnas, kellel tekib liigset kõrvavaiku ning neil, kes kasutavad kuulmisabivahendeid. Samuti aitab see pärast ujumist kõrvakanalist vett eemaldada.

Tänapäeval pakub Otosan Ear Cone koos taruvaigu lisamisega kõrvadele tõhusat kaitsvat toimet, kuna tekitatud kuumus taastab vereringet, pakkudes heaolutunnet ja üldist füüsilist lõõgastust.

 

AJALUGU

Kõrvaküünal on iidse ajalooga ja selle taasavastamine on seotud etnomeditsiiniga. See põhineb indiviidide terviklikul seisukohal, mis haarab vaimu, keha ja ühiskondlikku olemist ning analüüsib tervist, heaolu ja tervenemist teiste kultuuride seisukohast, mis hoiavad iidseid teadmisi. Sel põhjusel uurib etnomeditsiin kogukondi, kus iidne populaarne traditsioon hooldamisest on endiselt puutumata ja kus regulaarselt kasutatakse kollektiivseid rituaale ja looduslikke abinõusid.

Nende hulgas on kõrvakoonus ehk kõrvaküünal, mis on paljudes maailma osades eksisteerinud juba tuhandeid aastaid. Seda kasutati paljude iidsete tsivilisatsioonide, näiteks asteekide, kreeklaste, roomlaste, iidsete egiptlaste ja teiste elanike seas, mitte ainult kõrvahügieeni, vaid ka vaimse puhastamise jaoks. Lisaks vahatatud kangastele, linale, puuvillale või kanepile, tehti kõrvakoonus ka rullitud tubaka või maisilehtedega. Egiptuses kasutati pressitud mudaga Niiluse pilliroogu, et luua kõrva ümber kaitse. Küünalt kasutati laialdaselt ka Itaalias, eriti Romagna, Veneto ja Sitsiilia maapiirkondades.

otosan korvakuunal 

KUIDAS KASUTADA?

kuidas kasutada kõrvaküünalt

  1. Pange kõrvaküünla kitsam osa 1cm ulatuses Comfy aplikaatorisse. Veendu, et teine Comfy aplikaator ei oleks kõrvakoonuse sees.
  2. Aseta kõrvakoonus kaitsva ketta sisse (hõbedane osa peab jääma ülespoole). Süüta koonuse kitsam osa.
  3. Aseta pea voodile või lauale ning paigalda kõrvaküünal vertikaalses asendis kõrva.
  4. Kui leek on põlenud kuni leegianduri rõngani, võta küünal kõrvast välja ning kustuta veeklaasis. Korda protsessi ka teise kõrvaga.

Enne kasutamist tutvu kindlasti kasutusjuhendiga!

 

OHUTUS

Tarbija ohutus on Otosani kõige olulisemaid väärtusi. Seetõttu on meie kõrvikoonused varustatud nelja kaitseseadisega, et neid saaks ohutult kasutada.

  • Leegianduri rõngas kustutab leegi automaatselt ja näitab õiget valgustusala, nii et ravi võib katkestada, muutes selle kasutamise lihtsamaks, ohutumaks ja praktilisemaks.
  • Kaitseketas, mis kantakse Otosani kõrvakoonuse alusele, kaitseb kõrva ja pead kogu ravi vältel.
  • Otosani kõrvakoonusesse sisestatud Stop-Drop-seade toimib ventiilina, mis hoiab ära sulatatud vaha või muude põlemisjääkide sattumise kõrvakanalisse.
  • Comfy aplikaator on eksklusiivne patenteeritud seade, mis muudab selle töötlemise eriti mugavaks ning tagab ka ravi maksimaalse efektiivsuse ja ohutuse.

 

KVALITEET

Otosan pühendub iga päev oma toodete kvaliteedi ja ohutuse uurimisele. Samuti on nad varustatud kaasaegsete implantaatidega, mis tagavad parima kvaliteediga tooted; meie kõrvakoonuseid kõrvahoolduseks kontrollitakse põhjalikult ja need vastavad kehtivatele eeskirjadele. Otosan usub, et heaolukultuur peaks olema keskkonnaga täielikus kooskõlas, seega valmistavad nad tooteid, mida ei testita loomadel ning kasutavad taaskasutatud ja taaskasutatavaid paberi- ja pappkaste.

CE meditsiiniseade - järgi kasutusjuhiseid

 

OSTA SIIT!

e-poe tegemine ja loomine