fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Isadepäev on juba kohe-kohe uksetaga ning kuigi oma isasid-vanaisasid-vanavanaisasid võiksime siiski iga päev meeles pidada, siis on 8. novembril peetav isadepäev selleks kindlasti lisaks väga hea põhjus! Kõige parem kingitus on alati südamest tulnud - mine neile külla ja kallista või helista telefoni/videokõne teel. 

Kuid kui soovid siiski midagi vajalikku ka omaltpoolt kinkida, siis oleme pannud kokku erinevate tervisetootede nimekirja, mida on hea kinkida enda isale või vanaisale selle tähtpäeva puhul.

1. Pulssoksümeeter

Pulssoksümeeter on seade, mis mõõdab hapniku sisaldust veres ning aitab aru saada, kas kopsud saavad hingamise käigus piisavas koguses hapnikku. Koroonakriisi ajal võib see olla abiks mõõtmaks hapniku küllastatust neil, kel esineb palavikku, köhimist või hingeldust ja hingamisraskusi.

See väike abivahend võib osutuda praegusel perioodil lausa väga suureks abimeheks! Hetkel väga populaarne!

Toote leiad siit

2. Vererõhuaparaat

Vererõhumõõtja on vanematele inimestele heaks abivahendiks, mille regulaarne kasutamine aitab anda tagasisidet meie tervise kohta. Samuti hoiatavad mitmed meie vererõhumõõtjad südame rütmihäirete korral. Nii saab tervise seisukorral kodustes tingimustes silma peal hoida! Kui tead, et sinu lähedasel vererõhumõõtjat veel ei ole või tal on see juba vana ja vajab väljavahetamist, siis võib olla see vajalik ja hea kingitus!

Tooted leiad siit

3. Soojad tallatoed

Mis on veel paremat külmal talvel kui soojad jalad. Lisaks soojadele sokkidele soovitame kanda villaga kaetud soojasid tallatugesid, mis juhivad niiskust eemale ning soojendavad jalgu. Sobivad eriti meestele, kes teevad igapäevast tööd õues! Lisaks on tallatugedel nii piki- kui ristivõlvi toestus, mis jaotab jalale kanduvat survet ning ennetab jalgade valutamist! Hea ning praktiline kingitus kõigile!

Tooted leiad siit ja siit

4. Libisemisvastased tallad

Talv ja libedad teed on tulekul. Ja kindlasti on kõigi jaoks oluline, et meie lähedased oleksid terved ning neil oleks libedaga turvaline liikuda. Libisemisvastased tallad on talvel (vanematele) inimestele kindlasti väga suureks abimeheks. Taldade all olevad jäänaelad haakuvad jää ning libeda peal paremini ega lase jalatsitel libiseda. Nii on mugav tänavatel ja koduhoovis ringi liikuda, ilma et peaks kukkumise ning enda vigastamise pärast muretsema. Püsime turvaliselt jääl!

Tooted leiad siit

5. Kinkekaart

Kui sa ei ole kindel, mida kinkida või mida võiks vaja minna, siis anna lähedasele võimalus valida! Meie kinkekaardi eest on võimalik kõikides kauplustes osta abivahendeid ja tervisetooteid, mille seast leiab kindlasti igaüks midagi! Massaažipallidest ratastoolideni ja ortoosidest tervisejalatsiteni!

Tervise Abi valikus on kinkekaarte väärtuses 10€, 20€ ja 50€, mis annab võimaluse endale sobiva summa kombineerida.

Kinkekaarte on võimalik osta kõikidest meie kauplustest või tellida pakiautomaati! Selleks kirjuta Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Lisainfo siit

6. Ostukott

Ratastega ostukott on eakate seas väga populaarne igapäevane abivahend, millega on mugav poes käia. Ostukotti on võimalik tänu ratastele enda järel tõmmata. Seega ei ole enam probleemi, et rasket toidukotti oleks keeruline bussiga ja jalgsi koju viia. Mitmel ostukoti mudelil on ka külmutatud toiduainete sahtel, kuhu saab paigutada piimad, jäätised ja muud külmutamist vajavad toidud! Tee enda isa või vanaisa elu kergemaks ning kingi talle igapäevatoiminguteks mugav ratastega ostukott.

Tooted leiad siit

7. Rulaator

Rulaator aitab nii õues kui toas liikuda, kui inimesel on tasakaaluhäired või liikumine veidi raskendatud. Rulaatoriga on mugav nii poes kui arstil käia, kuna kõikidel mudelitel on olemas kas korv või kott, kuhu vajalikud asjad mahutada. Samuti on mitmel meie pakutaval rulaatoril olemas iste, et liikumisest väike paus teha ning korraks mugavalt istuda. Laseme enda lähedastel liikumisraskustest hoolimata aktiivset elu elada ning väljas ilusate ilmadega ringi liikuda!

Rulaatorid leiad siit

e-poe tegemine ja loomine