fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Kõige populaarsem küsimus, mida kliendid igapäevaselt küsivad, on see, kas me rendime abivahendeid ning kuidas rentimine käib.

Tervise Abi pakub abivahendite rentimist kõikides enda kauplustes üle Eesti. Kaupluseid on meil kümme: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Valgas, Kohtla-Järvel ja Narvas.

Missuguseid tooteid on mul võimalik rentida?

Kõikidel klientidel on kõiki abivahendeid võimalik täishinnaga rentida. Juhul, kui on olemas abivahendi kaart ja arstitõend, siis saab lihtsalt tooteid oluliselt soodsamalt laenutada. Olenevalt abivahendist tuleb tähele panna, et kõiki asju ei ole siiski võimalik soodustingimustel rentida. Samuti oleneb see ka asjaolust, kas rentija on vanaduspensioniealine, tööealine või laps.

Meie kauplustest on võimalik rentida liikumisabivahendeid nagu ratastoolid, invaskuutrid, käimisraamid, rulaatorid, kargud jpm. Samuti rendime kaldteesid, elektristimulatsiooni aparaate, taastusravi abivahendeid, beebikaale ja laste abivahendeid.

Kogu nimekirja renditoodetest leiad siit.

Kuidas ma saan abivahendit rentida?

Abivahendite rentimiseks tuleb tulla meie kauplusesse. Kaupluses sõlmitakse teiega leping. Kui abivahendi saaja ise ei saa tervislikel põhjustel kohale tulla, võib tulla lepingut sõlmima ka tema esindaja. Kindlasti on vajalik võtta kaasa ka esindaja isikut tõendav dokument! Täishinnaga rendi puhul on oluline kaasa võtta isikut tõendav dokument. Riigipoolse soodustusega peab olema kindlasti kaasas isikliku abivahendi kaart ja arstitõend! Ilma nendeta ei ole meil võimalik soodustingimusel abivahendeid renti anda ega müüa.

Kaupluses olemasolevad ja väiksemad abivahendid saate kohe koju kaasa võtta. Kui endal transpordi võimalust ei ole, pakume omaltpoolt abivahendite transporti üle Eesti. Eriti populaarne on antud teenuse kasutamine hooldusvooditele - 20€ eest tuleme toome teile hooldusvoodi koju ära (ilma liftita kortermaja puhul lisandub korrusetasu), paneme voodi kokku ning kui enam voodit ei soovi, viime selle ilma lisatasuta ära.

Mis on kõige populaarsemad tooted, mida renditakse?

dali econ

Kõige populaarsemad on hooldusvoodi rent ning ratastoolide rent.

Hooldusvoodi laenutamise soov on üldiselt inimestel, kelle lähedane on eakas inimene ja keda peavad lähedased kodustes tingimustes hooldama. Hooldusvoodi erineb tavalisest voodist seetõttu, et see on elektriliselt reguleeritav - voodit saab puldi abil üles ja alla liigutada, et hooldaja ei peaks madalale kummardama. Samuti on võimalik voodi lamamisosa puldist reguleerida - asetada seljaosa kõrgemale, et hooldatav saaks istuvas asendis olla. Jalgade osa on võimalik samuti erinevatesse asenditesse liigutada. Kõikidel renditavatel hooldusvooditel on kaasas voodiohjad, millest saab kinni haarata ning selle abil üles ja istukile tõsta. Kõik need funktsioonid teevad hooldaja ning voodi kasutaja elu ja olemise mugavamaks.

Hooldusvoodi rendi igakuine maksumus on täishinnaga 45,00€ ning riigipoolse soodustusega (isikliku abivahendi kaardi ja arstitõendi olemasolul) 7,20€.

Ratastooli rendivad nii eakad inimesed, kellel ongi seda pikaajaliselt igapäevaseks liikumiseks vaja või need, kellel on olnud trauma või vigastus ning selle tõttu ei ole võimelised lühiajaliselt liikuma.
Meie rendivalikus on nii manuaalseid kui elektrilisi ratastoole ja invaskuutreid. 

Samuti on karkude laenutus ja beebikaalude laenutus üks populaarsematest teenustest meie klientide seas. Karke kasutatakse pärast vigastusi jalaga, kui inimene on võimeline ühe jala peale toetuma. Beebikaalu laenutavad lapsevanemad vastsündinute koduseks kaalumiseks ja tervise jälgimiseks, et näha, kui palju nad kaalus juurde võtavad.

Kas ma saan end panna järjekorda, kui parasjagu on kõik soovitud abivahendid välja renditud?

Paraku juhtub mõnikord, et näiteks kõik elektrilised pedaaltrenažöörid on välja  renditud ning kuna pakume tähtajatut rentimist, ei tea me kunagi, millal kliendid võiksid tooted tagastada. Seetõttu on võimalik end panna soovituid toote järjekorda ning kui renditoode vabaneb, anname sellest kliendile teada. 

Mul on vaja abivahendit, aga ei oska sobivat valida.

Meie klienditeenindajad aitavad sind kindlasti hädast välja! Kui sa ei ole kindel, missugust abivahendit sa ise või sinu lähedane võiks vajada, siis tule meie kauplusesse või helista Tervise Abi infotelefonil ning aitame sind hea meelega hädast välja. Meil on abivahenditega kogemusi juba üle 16. aasta, seega oskame su murele kindlasti sobiva lahenduse leida!

Küsimuste korral pöördu lähimasse kauplusesse või helista telefonil 673 7811.

 

e-poe tegemine ja loomine