fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Ainult mõned nädalad on jõuludeni jäänud, seega et kingituste ostmist mitte viimasele minutile jätta, siis peaks juba nende peale mõtlema hakkama!

Covid-19 viirusest tingituna võivad sel aastal mõnedki jõulupeod ja perekogunemised ära jääda, kuid see ei takista kingituste kinkimist! Kõiki meie juurest ostetud tooteid on võimalik lähedasele isegi kulleriga koju saata! Mis oleks vahvam üllatus, kui jõuludel tuleks sinu lähedase uksetaha ootamatult kuller ühe vägeva kingitusega.

Küll aga võib kingituste otsimine palju stressi tekitada. Vaja on ju kingitusi väiksematele ja suurematele.

Mida kinkida eakatele jõuludeks?

Eakad inimesed on üldiselt kodused, käies vahetevahel poes ja arsti juures. Seega võiks lähtuda sellest, mis nende igapäevaelu kodus ja kodust väljapool paremaks ning lihtsamaks muudaksid. Samuti on kindlasti abiks ka erinevad tervisetooted ja abivahendid! 

Siin on meie poolt erinevates hinnaklassides kingiideed, mida eakatele kinkida:

Pulssoksümeeter

Pulssoksümeeter sõrmel

Sõrmel kasutatav pulssoksümeeter on mõeldud kiireks ja mobiilseks hapniku küllastatuse ning pulsisageduse mõõtmiseks. Pulssoksümeetrit soovitatakse kasutada neil, kellel on hingamisega raskusi, Covid-19 riskigrupis olevatel inimestel ning eakatel. Praegusel perioodil ülimalt populaarne toode, seega usume, et juba paljud eakad on antud abivahendist kuulnud!

Pulssoksümeetri leiad siit

Kinkekaart

tervise abi kinkekaart

Tervise Abi kinkekaardi eest on võimalik kingisaajal valida meie tootevalikust endale sobivaid tervisetooteid ja abivahendeid. Valikus on 3 erinevas väärtuses kinkekaarte: 10€, 20€ ja 50€, seega on võimalik kokku kombineerida endale sobilik summa. Kinkekaart kehtib 1 aasta, seega on kingisaajal aega endale sobivaid tooteid valida ja vajadusel proovida. 

Samuti paneme soovi korral kaasa ilusa jõuluteemalise kaardi ning ümbriku!

Kinkekaardi leiad siit

Massaažitarvikud

jalgade masseerija

Meie toodete hulgast leiab väga palju erinevaid massaažitarvikuid, mis jäävad erinevasse hinnaklassi. Alla 10€ eest on võimalik osta massaažipalle ja massaažirulle, mille abil on endale või kaaslasele ülimalt mõnus kodustes tingimustes kasvõi 5-minutilist massaaži teha. Tooted on praktilised ning kuluvad kindlasti ära. Isegi, kui need jäävad mõneks ajaks sahtlisse tolmu koguma, siis neid taasavastades pakuvad kindlasti uuesti rõõmu!

Valiku massaažitarvikuid ja taasrusravivahendeid leiad siit

Rulaator

rulaator taimax

Mida vanemaks inimene jääb, seda suurem on tõenäosus, et ka liikumisega võib probleeme tekkida ja liikumisvõime väheneda. Kuid kes tahaks lihtsalt koju tuppa istuma jääda - ikka tahame ju nii toas kui õues ringi liikuda! Kui käimisvõime on veel säilinud, kuid on tunne, et oleks vaja liikumisel toestust, siis selleks puhuks on suureks abiliseks rulaatorid. Rulaator on ratastega käimisabivahend, mis aitab ka tasakaaluhäirete puhul kaustamiseks. Rulaatoritel on tavaliselt korv või kotike, kuhu on mugav panna kauplusest ostetud tooteid ja toiduaineid. Samuti on valikus ka rulaatoreid, millel on istumisalus, kuhu jalutuskäigu ajal vahepeal toetuda ja jalga puhata.

Kui sinu lähedasel on juba rulaator olemas, kuid see on vana ja aega näinud, siis oleks see aeg ümber vahetada uuema vastu! Rulaatoreid on võimalik osta ka riigipoolse soodustusega (40%, piirhind 153€).

Rulaatorid leiad siit

Vererõhuaparaat

laica vererõhumõõtja

Vererõhumõõtja on vanematele inimestele heaks abivahendiks, mille regulaarne kasutamine aitab anda tagasisidet meie tervise kohta. Samuti hoiatavad mitmed meie vererõhumõõtjad südame rütmihäirete korral. Nii saab tervise seisukorral kodustes tingimustes silma peal hoida! Kui tead, et sinu lähedasel vererõhumõõtjat veel ei ole või tal on see juba vana ja vajab väljavahetamist, siis võib olla see vajalik ja hea kingitus!

Vererõhumõõtjad leiad siit

Pedaaltrenažöör

oxycycle III

Meie valikus on nii manuaalseid kui elektrilisi pedaaltrenažööre. Manuaalsed on odavamad, elektrilised kallimad. Mõlemaid variante on võimalik treenida nii käte kui jalgade treenimiseks. Käsi on mugav treenida nii, kui panna trenažöör laua peale.  

Elektriline käte ja jalgade pedaaltrenažöör Oxycycle III sobib ideaalselt vähese koormusega treenimiseks ning on mõeldud passiivseks ja aktiivseks treeninguks. Antud trenažöör aitab tugevdada käsi ja jalgu ning parandab vereringet. On kerge kompaktse disainiga, seadistatavate raskusastmetega ja multifunktsionaalse LCD ekraaniga, mis näitab aega, vahemaad, kaloreid ja pöörete sagedust.

Pedaaltrenažöörid leiad siit

Ratastega ostukott

ostukott kingituseks

Ratastega ostukott on eakate seas väga populaarne igapäevane abivahend, millega on mugav poes käia. Ostukotti on võimalik tänu ratastele enda järel tõmmata. Seega ei ole enam probleemi, et rasket toidukotti oleks keeruline bussiga ja jalgsi koju viia. Mitmel ostukoti mudelil on ka külmutatud toiduainete sahtel, kuhu saab paigutada piimad, jäätised ja muud külmutamist vajavad toidud! Tee enda isa või vanaisa elu kergemaks ning kingi talle igapäevatoiminguteks mugav ratastega ostukott.

Ratastega ostukoti leiad siit

Libisemisvastased tallad

pedag libisemisvastased tallad

Kuigi veel ei ole väga suurt lund ega jääd maha tulnud, siis tasub mõelda, et ka talv pole veel kätte jõudnud! Kui ilmad lähevad üha külmemaks ja teed libedamaks, oleks hea, kui saaks kohe libisemisvastased tallad jalatsitele alla panna! Libisemisvastased tallad on metallist jääotsikutega, mis ei lase libedal jääl libiseda. Kui eakatel inimestel võib olla niigi tasakaalu hoidmisega probleeme, siis on need kindlasti ühed vajalikud abimehed!

Libisemisvastased tallad leiad siit

Akupunktuuri matt

mata do akupresury acupressure mat qmed

Akupunktuuri massaažimatt stimuleerib akupunktuuri punkte kehal, parandab vereringet ja seedimist. Vähendab stressi ja väsimustunnet. Sobib kasutamiseks selja- ja kaelavalu puhul, lihaspinge ja krampidega, nõrga vereringega, unetusega, peavalude ja stressiga.

Sobib ideaalselt vanematele inimestele kasutamiseks, kuna nemad inimesed on vastuvõtlikud paljudele akuutstele ja kroonilistele haigustele. Akupunktuuri matt parandab inimese teise südame ehk jalgade mikrovereringet, mõjub positiivselt närvisüsteemile ja seeläbi parandab ka tuju. Seega võib öelda, et matt on hea kõikide haiguste leevendamiseks. Mõned näited – nepropaatia, neerude halb töö, kõhukinnisus, diabeet, menopausi sümptomid, menstruatsioon, kõrge vererõhk, südame rütmihäired, südame-veresoonkonna haigused, arterioskleroos, astma, kopsupuhitus, trahheiit, kaelalülide vaevused, kõhukaebused jne. 

Akupunktuuri mati saad osta siit

 

Loodame, et said ideedest abi ning küsimuste korral oleme sind hea meelega aitamas!

Mõnusat jõulukuud!

 

 

e-poe tegemine ja loomine