fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Oleme otsimas erivajadusega lapsi, kellele kinkida LASTE ABIVAHENDEID!

Jõulud on andmise aeg ning soovime abistada neid, kellel seda kõige rohkem vaja on. Seega oleme ootamas soovitusi ja sooviavaldusi nendele lastevanematele, kellel ei ole võimalusi lapsele abivahendeid päriseks soetada ega neid rentida.

Kõik tooted on kasutatud, kuid siiski täiesti funktsionaalsed ja korralikud!

Anname ära:

  • Kolmerattalise jalgratta
  • Kergkäru TOM5
  • Kergkäru BEN

Kergkäru BEN

Kergkäru Ben

Käru BEN sobib vähest toestust vajavale lapsele. Olemas 5-punktirihm, varikatus, suured fikseeritud esirattad. Jalatugi on reguleeritav. Käru on kompaktselt ja mugavalt kokkupandav. Kandevõime kuni 35 kg.

 

Kergkäru TOM5

Kergkäru Tom5

Käru TOM5 sobib tugevat toestust vajavale lapsele. Käru on igati reguleeritav. Ees on ebatasasel pinnasel mugavaks liikumiseks suured rattad ning peal varikatus, mis kaitseb tuule ja vihma eest. Kandevõime 50 kg. Käru kaal on 19 kg.

 

Kolmerattaline jalgratas

Kolmerattaline jalgratas lastele

Kolmerattaline jalgratas on spetsiaalselt disainitud erivajadustega lastele. Jalgrattal on käsipidur. Pedaalid liiguvad väntamisel (ka tagurpidi väntamisel). Rattal on kehatoestused.

Mõõtmed:
- Kasutaja pikkus: 90-130 cm
- Jalgratta pikkus: 115 cm
- Jalgratta kõrgus: 76 cm
- Jalgratta laius: 69 cm
- Jalratta kaal: 12 kg
- Maksimaalne kandevõime: 35 kg

 

Kui sa tead kedagi, kellel oleks nendest toodetest väga palju abi, siis anna meile sellest teada aadressil Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Vaatame kõik sooviavaldused üle ning võtame väljavalitutega ühendust!

 

Kui soovid saada lisainfot laste abivahendite rentimise või ostmise kohta, siis võta ühendust Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Jagame infot, et lapsed saaksid vajalikud abivahendid!

e-poe tegemine ja loomine