fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Põletushaavad võivad tekkida väga erinevatel põhjustel. Enamasti mõeldakse põletuse all kõrge temperatuuri poolt tekitatud kudede kahjustust, kuid põletust võivad tekitada ka elektrivool, elektromagnetkiirgus (näiteks päikese-ja solaariumipõletus) või nahale sattunud kemikaalid.

Põletustraumad võivad olla erivevate raskusastmetega ja sellest tulenevalt erineb ka ravi. Ravi sõltub põletatud ala suurusest, põletuse sügavusest, paiknemisest, kannatanu vanusest ja paljudest muudest faktoritest.

Põletusravi hõlmab endas mitte ainult haava paranemise ootamist vaid sellega kaasneb keeruline ja järjepidev taastusravi, mis raskete juhtumite korral võib kesta aastaid.

Taastusraviks kasutatakse tänapäeval erinevaid ravivõtteid, nagu näiteks füsioteraapiat, asendlahaseid, surverõivaid, silikoonplaastreid ja armisalve. Nende eesmärk on piirata armistumise intensiivsust ja need aitavad vältida võimalikke liigesjäikusi.

Armide tekke ennetamiseks või juba tekkinud armide korral valmistatakse elastikriidest surveravi tooted sõltuvalt armi paiknemisest (näit. surveravi kinnas, varrukas, põlvik jm.). Ravi alustamiseks tuleb pöörduda eriarstile, et vormistada saatekiri surveravi toodete valmistamiseks.

Lymed® SKIN™ surverõivad on mõeldud just sellisteks puhkudeks, kus on vaja vältida ulatuslike armide teket ja nende ülekasvamist. Armkude ei ole eriti elastne ja seetõttu võib põhjustada ebamugavust ja valu liigutamisel. Surverõivas ühtlustab armi pinda ja kiirendab paranemise protsessi. Surverõivaid tuleks hakata kandma kohe kui kannatada saanud koht suudab survet taluda ja rõivaid tuleks kanda 23 tundi päevas umbes 12 kuu vältel või vastavalt vajadusele, kuni arm on täielikult paranenud.  

Lymed® SKIN™ surverõivad valmistatakse individuaalselt inimese mõõtude järgi. Survet on võimalik anda igale kehaosale vastavalt vajadusele.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust!

Lymed gardening

e-poe tegemine ja loomine