fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Kuigi paljud naised suudavad oma vaagnapõhjalihaseid tugevdada just vaagnapõhja harjutusi sooritades, on palju ka neid, kes vajavad väikest lisaabi. Kui olete uriinipidamatuse ravimiseks proovinud vaagnapõhja harjutusi, kuid sellest ei piisa ja ootamatuid lekkeid juhtub siiani, siis võib aidata Pericalm aparaadi kasutamine.

Kes võiksid Pericalm aparaati kasutada?

Sünnitus, vanus, kõhukinnisus või lihtsalt kehvad geenid võivad tähendada, et mõnel naisel on vaagnapõhjalihased väga nõrgad. Kui te ei tunne, et vaagnapõhja kokkutõmbamise ajal midagi juhtub, või kui te ei saa Educator seadet üldse liikuma panna, võivad teie lihased Pericalmi vajada.

Mis on Pericalm?

Pericalm on lihaste stimulaator, mida kasutatakse Periformi elektroodiga. Masin annab teie vaagnapõhjalihastele õrna elektriimpulssi, nii et teil on neid lihtsam pingutada.

Kasutage masinat kodus iga päev umbes 20–30 minutit. Kui masin töötab, tunnete tupes nõela torkimise sarnast tunnet. See tunne pole valus ja sarnaneb TENS-i elektristimulatsiooni aparaatidega, mida mõned naised sünnitusel kasutavad. Kui tunnete torkivat tunnet, pingutage vaagnapõhjalihaseid ja kui ei, siis lõdvestute. See on ülimalt lihtne!

Mida see ravib?

Pericalmi peamine kasutusala on põie lekkimine. See aitab tugevdada vaagnapõhjalihaseid, et nad saaksid põit toetada ja vältida uriini väljavoolu. Kuid Pericalmi saab kasutada ka liiga aktiivse põie korral. Näiteks siis, kui peate tualetti minema urineerima, kuid ei jõua sinna õigeaegselt. See on kasulik ka siis, kui teil on vaagnapiirkonna valu. Selle probleemi diagnoosib tavaliselt füsioterapeut, kes võib seejärel soovitada Pericalmi kuuri.

Kes ei tohi Pericalmi kasutada?

Pericalmi ei tohiks kasutada, kui olete rase. Samuti ei tohi seda kasutada ka menstruatsiooni, põie- või tupeinfektsiooni või ebanormaalsete määrdumiste korral.

Kui kaua peate seda kasutama?

Pericalmi peate kasutama vähemalt 6 nädalat ja tavaliselt soovitatakse kasutada kuni 12 nädalat. Kui teie lihased on tugevamad, töötavad teie vaagnapõhja harjutused iseenesest. Paljud naised on leidnud, et seejärel tuleb masinat vaid aegajalt lühikese perioodi jooksul kasutada, et treeningut jätkata.

Tutvu Pericalm vaagnapõhjalihaste stimulaatoriga siin

 

Pericalm aparaadi rentimine

Pericalm vaagnapõhjalihaste aparaati on võimalik Tervise Abi kauplustest rentida!
Hind: 20€/kuu (lisandub tagatisraha)

Küsi saadavust kauplustes ning lisainfot telefonil 673 7811

e-poe tegemine ja loomine