fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Väikelooma ortopeedias on hakanud levima ortoosid, proteesid ja teised toestavad seadmed, mis aitavad kaasa koerte heaolule. Neid seadmeid kasutatakse, et korrigeerida või toetada teatud jäset peale traumat või operatsiooni ja neid saab kasutada, kas ajutiste või pikaajaliste lahendustena.

Me hoolime oma lemmikutest ja vastutustundlike ning kaastundlike loomaomanikena teeme me ükskõik mida, et võimaldada neile täisväärtuslikku elu. Õnnetusjuhtumite, kõrge ea, geneetika ja sünnitraumade korral on olemas võimalused, kuidas hallata koera ebamugavustunnet või valu. Loomade ortoosid saavad tõsta lemmiku ja ka tema inimese elukvaliteeti. Tõime välja viis koerte ortooside eelist:

  1. Alternatiiv kirurgiale

Operatsioonid on valusad, invasiivsed ja võivad vajada pikka taastumisaega. Operatsioon ei pruugi olla parim lahendus, olenemata kui väga me oma koera ka ei armastaks. Koerte ortoosid pakuvad ideaalset lahendust ja võivad aidata vältida ja ennetada nii väikeseid kui suuri operatsioone. Kui aga operatsioon on täiesti vältimatu siis saab ortoose kasutada ka operatsiooni järgselt, et aidata kaasa kiiremale paranemisele ning ennetada sama vigastuse kordumist.

  1. Soodne

Võimalus vältida kalleid operatsioone, tõsisemaid vigastusi ja saada alternatiivset ravi, muudab ortooside pikaajalise kasutamise soodsamaks otsuseks. Oma koera liikumisega seotud probleemide ja ebamugavustunde ignoreerimine võib hiljem tuua kaasa kulukama operatsiooni või vigastuse.

  1. Vastupidav ja kohandatav sobivus

Investeerides kvaliteetsetesse ortoosidesse on teada, et kaasa tulevad kõrgekvaliteetne materjal ja tehnoloogiad, mis peavad vastu kõigele, mida üks koer teha suudab. Isegi parem on see kui ortoosi saab kohandada vastavalt veterinaari soovitusele ja koera vajadusele, et tagatud oleksid kõik funktsionaalsed ja terapeutilised võimalused.

  1. Annab toetuse ja parandab liikuvust

Artriiti, liigeskulumist või teisi vigastusi või ebamugavustunnet tekitavad probleemid võivad tekitada liikumisraskusi. Need vaegused võivad muuta sellised lihtsad asjad nagu kõndimine või diivanile hüppamine võimatuks.

Ortoosid vähendavad ebamugavustunnet, annavad toestust ja stabiilsust, parandavad liikuvust ja ennetavad üleliigset koormust.

  1. Toetavad rõõmsat ja tervislikku elu

Oma koerale ortopeedilise lahenduse võimaldamine ei ole seotud ainult tervenemise ja liikuvusega vaid võimalusega tagada ome koerale elukvaliteeti, mida ta väärib.

 

Meie tootevalikus on erinevaid Balto ortoose ja tugesid, mis on ülimalt kvaliteetsed ning on valmistatud Itaalias. Tutvu toodetega kodulehel siin või mine vaata kaupluses kohapeal (Magistrali keskus, Tallinn). Lisainfo korral aitab sind meie spetsialist Katariina (Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. või telefonil 56894482)

e-poe tegemine ja loomine