fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Kvalieetsed SÜDAcare jalahooldustooted on mõeldud nii koduseks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Toodete hulgast leiab nii raviva ja leevendava toimeainega kui ka hooldavaid kreeme, mida saab kasutada igapäevaseks jalahoolduseks.

Suve tulekuga on naistel soov saada jalad ilusasti korda, et soojade ilmadega lahtiseid suvejalatseid kanda. Tutvustame teile mõningaid tooteid, mida enne suve ning suve vältel jalgade hooldamisel kasutada, et saavutada ideaalselt siledad ning pehmed jalad. 

SÜDAcare tooted koosnevad looduslikest koostisainetestei sisalda lõhna- ega värvaineid ning neid EI TESTITA loomadel!

 

Jalapalsam porgandiõliga lõhenenud ja kuivade jalgade hoolduseks

5044.0 sueda care everyday schrundenbalsam 75 ml 2

SÜDAcare porgandiõliga jalapalsam on mõeldud eelkõige nahapaksendite, kareda, kuiva ja mõranenud naha hoolduseks. Sisaldab väärtuslikke aineid, nende seas ka porgandiõli, mis aitab nahka taaselustada. Palsam tuleks kanda kandadele ja taldadele paksu kihina ning jätta toimima (eelistatavalt üleöö, kaetuna puuvillaste sokkidega). Juba esimeste kasutuskordadega näed sa suurt erinevust!

Toote leiad SIIT

 

Jalapalsam E-vitamiiniga

5045.0 sueda care everyday beinbalsam 75 ml 2

E-vitamiiniga jalapalsamit kasuta siis, kui soovid saada siledaid ja atraktiivseid jalgu. Sisaldab lisaks E-vitamiinile pantenooli ja hobukastani ekstrakti. Sealjuures edendab vereringet, võitleb värvimuutuse vastu ja pinguldab kudesid. Samuti aitab antud jalapalsam vältida naha punetust ning võidelda veenilaiendite ning turses jalgade vastu.

Soovitame kasutada siis, kui pead päeva jooksul pikalt istuma või seisma.

Toote leiad SIIT

 

Jalapalsam higistamise ja ebameeldiva lõhna vastu

5046.0 sueda care everyday fussdeobalsam 75 ml 2

Antud jalapalsam pakub usaldusväärset abi ebameeldiva lõhnaga jalgadele. Samuti ennetab see liigset higistamist ning annab jalgadele meeldiva lõhna. Võib kasutada 2 korda päevas.

Toote leiad SIIT

 

Jaladeodorant

5047.0 sueda care everyday fussdeospray 100 ml

SÜDAcare jalgade deodorant lõhnastab ja värskendab väsinud, ülekuumnenud jalad - ideaalne sportimiseks. Bisabolooli ja farnesooli suur kogus ennetab ebameeldiva lõhna tekkimist. Võib kasutada mitu korda päevas.

Toote leiad SIIT

 

Lisaks leiad paljud SÜDAcare tooted lausa kuni -60%-liste soodushindadega meie e-poest! Mine tutvu toodetega ja kasuta võimalust, kuna tooteid on piiratud kogustes.

SOODUSHINNAGA TOOTED LEIAD SIIT

 

 

e-poe tegemine ja loomine