fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Vähenenud liikumisvõimega inimestel ja eakatel võib olla enda riidesse panemine raskendatud, kuna keha ei ole enam nii painduv. Samuti peab näiteks puusaoperatsooni järgselt vältima mõningaid igapäevaseid tegevusi ning liigutusi. Selle jaoks oleme pannud kokku valiku abivahendeid, mis antud igapäevategevusi lihtsustada aitaks.

Nööpija

Nööpijat saab ühe käe abil kasutada nii nööpide kui ka lukkude kinnitamiseks. Vahendi ühes otsas on aas nööpimiseks ning teises otsas väike konks luku tõmbamiseks. Nööpimisel tuleb aas läbi nööpaugu panna, haarata nööp ning tõmmata seejärel august läbi. Nii ei pea enam muretsema ka kõige väiksemate nööpide kinnitamise pärast.

Allalaaditud fail

Soki jalgatõmbaja

Sokkide jalga panemine on enamike inimeste jaoks niivõrd tavapärane ning vaevatu tegevus. Küll aga võib see igapäevategevus eakate ning piiratud liikumisvõimega inimeste jaoks väga raske ja ajakulukas olla. Sokkide jalga panemise lihtsustamiseks on olemas soki jalgatõmbajad. See on valmistatud libisevast materjalist - sokk tuleb vaid eelnevalt selle ümber panna, jalg sisse libistada ning sokid ongi jalas! Kergemaks käsitlemiseks on abiks ka pikad käepidemed.

161 25010161 25000

Suka jalgatõmbaja

Pikkade käepidemetega abivahendid aitavad sukkpükse kergemini jalga panna - sobivad ka kompressioon- ja tugisukkade jalga panemiseks. Samuti väldib abivahendi kasutamine liigset painutust puusaliigesest ning vähendab sukkade jalga panemisel kukkumisohtu. Valikus erinevaid variante, millest igaüks leiab sobiva!

161 25120

Kingalusikas

Niivõrd tavapärane abivahend, kuid see-eest suur abimees jalatsite jalga panemisel. Väldib liigset kükitamist ja kummardamist. Kingalusikad on pika käepidemega.

doimage 1

Abivahendeid leiad meie kauplustest Tallinnas, Tartus, Pärnus, Valgas, Kohtla-Järvel ja Narvas ning samuti võid toodetega tutvuda ja neid tellida meie e-poest:  https://terviseabi.ee/tooted/olmeabivahendid/riietumise-abivahendid 

e-poe tegemine ja loomine