fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Olles pidevalt kontoris või kodukontoris sundasendis kas arvuti taga või muud tööd tehes, on punktuurpall väga suureks abiks!

Igaühel meist võiks olemas olla väike Selecti punktuuri-pall. Palli saab kasutada kahte moodi - sellele vajutades, tehes samaaegselt ringjaid liigutusi või lihtsalt tugevalt vastu probleeme valmistavaid kohti surudes. Viimane võib küll natuke haiget teha, aga mõne minuti möödudes valu taandub ja võib hakata tegema väikseid ringjaid liigutusi ümber valuliku koha.

Punktuurpall

Pall pehmendab ja masseerib pinges ning valusaid lihaseid, suurendades vere ringvoolu. Hea on kasutada palli pärast treeningut, et ennetada lihasvalu. Olles pidevalt sundasendis, kas arvuti taga, köögis või aias toimetades ning sportides on punktuur-pall kindlasti tänuväärne abiline. Kui lihased on kord juba hellad võtab nende taastumine palju aega.

Seda väikest palli on lihtne kaasa võtta ka reisile. Ta on kindlasti abiks väsinud jalgade või õlgade pingete leevendamisel.

Punktuurpall Punktuurpall

See pall saadab korda väikeseid imesid üle kogu Teie keha - see on nagu omaksite isiklikku massööri. Näiteks, kui Teil on pidevalt külmad jalad, siis rullige jalgu pallil ja tunnete soojust levivat jalgades.

Punktuurpall

  • Pehmendab ja masseerib pinges ja valusaid lihaseid
  • Parandab vereringet
  • Lihasvalu ennetamiseks kasutada pärast treeninguid
  • Ideaalne inimestele, kes on pidevalt sundasendis (arvutiga töötamine, köögis töötamine, sportimine jne)
  • Toode on patenteeritud! Sellel on 1cm vahed ning ei sisalda ftalaati!

Palliga tehtavad harjutused leiate siit.

Punktuurpalli on võimalik osta e-poest või kauplustest üle Eesti!

   

e-poe tegemine ja loomine