fbpx

Корзина


Корзина пуста
X

Jälle tuleb see aeg, kui kõik naised käivad ilusate suvekingadega ning näitavad enda kauni pediküüriga jalgu. Aga mis siis, kui need ilusad suvekingad pitsitavad ning hõõruvad? Meil on mõningad abilised lahtiste kingade jaoks, mis ei paista silma ning mis aitavad suvistest jalutuskäikudest uuesti rõõmu tunda!

Silikoonist varbakaitsed - kõik pedag varbakaitsed on valmistatud pehmest geelist, mis kohaneb iga jalakujuga ideaalselt ning kaitseb nahka hõõrdumise ja surve eest. Hügieeniline geel on ülimalt paindlik ning kohaneb iga jalatüübi ning jalatsiga. Samuti on geeli sisse lisatud kosmeetilist õli, mis niisutab nahka ning muudab selle pehmeks ning terveks. Meil on valikus mitmeid erinevaid varbakaitseid, mis sobivad paljude jalaprobleemide leevendamiseks - näiteks varbaeraldaja, hallux valguse kaitse, konnasilmapadjad jne.

Hallux valgus - laialt levinud probleem

Hallux valgus (väljaulatuv varba nukk) on väga sagedasti esinev jalaprobleem, eriti naiste seas. Lisaks geneetilisele soodumusele tekitavad seda valesti valitud jalatsid, mis deformeerivad jalga. Hallux valguse korral on paindunud suur varvas teise varba poole ning teine liigest moodustav luu (metatarsaalluu) labajalast eemale. See põhjustab tihtipeale jalavalu ning põletikku, kuna jalatsid suruvad kondikohale peale.

Sellisel juhul pakub abi varbakondi kaitse, mis kaitseb stressis nahka hõõrdumise eest ning aitab survet ühtlaselt jaotada. Samas ka leevendab valu.

varbakondi kaitse

Abi (peaaegu) igale probleemile

Hallux valgus ei ole kindlasti ainuke jalaprobleem. Jalaprobleeme, mis ei kõla veetlevalt ega näe head välja, on palju ning paljudele probleemidele leiab lahenduse pedagi jalatoodetega.

 • Haamervarvas
  Silikoonist toes varvastele: leevendav efekt, leevendab valu. Ennetab nahaärritusi, mis tekivad haamervarba tipus
 • Konnasilmad ja tüükad
  Konnasilma kaitsepadjad: leevendab valu ja vähendab survet
 • Küüneprobleemid
  Varbakaitse: kaitseb ja leevendab varbaotsa. Leevendab valu. Ideaalne küüneprobleemide, sissekasvanud küünte ja vigastuste puhul
 • Survepunktid
  Kaitserõngas: Kaitseb ja leevendab survet. Ideaalne survepunktidele, vigastustele, tüügastele ja konnasilmadele.
 • Valesti asetsevad varbad
  Varvaste eraldaja: Kaitseb hõõrdumise eest, parandab valesti asetsevad varbad. Ideaalne tihedalt asetsevate ja kattuvate varvaste jaoks.

Lisaks kui sa tahad veelgi rohkem paljaste jalgadega jalutamist nautida, siis kasuta pedag Silky Touch'i! Päris siid hellitab sinu jalgu. See katab jalad peaaegu nagu teise nahaga ning kaitseb hõõrdumise eest - isegi kui sa kannad kingi paljaste jalgadega. Suurepärane suvisel perioodil kasutamiseks!

e-poe tegemine ja loomine