fbpx

Корзина


Корзина пуста
X
Артикул: 78-100300

BORT Air Walker Long saabaslahas

Цена со скидкой
Al.71,00 €
  
-
Цена / кг:
  • Описание

Описание

Air Walker Long hüppeliigese saabaslahas immobiliseerib ja toetab vigastada saanud koestruktuure. Valusa hüppeliigese immobiliseerimisel eemaldatakse lihastelt raskus, mis aitab kiirendada raviprotsessi.

Lisavarustus:
100370 – alussukk 100380 – kate niiskuse eest kaitsmiseks 100390 – kaitsev kate öösel kandmiseks 990175 – kannakiilu komplekt Air Walker Achillo toote jaoks.

NÄIDUSTUSED
Immobiliseerimiseks enne või pärast operatsiooni, traumajärgne immobiliseerimine, jalalaba või malleooli stabiilne luumurd, jala stabiilne distaalne luumurd, äge hüppeliigese nikastus.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
70% polüamiid 30% estripõhine polüuretaan

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma lahast ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage lahas või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused, konsulteerige arstiga.

Mõõdutabel:

Suurus  Jalanumber
XS kuni 35
S 35 - 39 
M 39 - 43
L 43 - 46
XL üle 46

 

HAIGEKASSA SOODUSTUS
Trauma või operatsiooni korral on antud ortoosi võimalik osta digiretsepti alusel Eesti Haigekassa poolse soodustusega (90%) Tervise Abi kauplustest üle Eesti!

 

e-poe tegemine ja loomine