Aquaflex Multilingual

Tootekood: 85-09-125-3673

Hetke laoseis: 0 tk

40,00 

Laost otsas

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Vaagnapõhjalihaste treeningsüsteem. Lihtne ning efektiivne viis vaagnapõhjalihaste treenimiseks ja inkontinentsiprobleemide raviks. Aquaflex® vaginaalsed koonused on enimkasutatavad vaagnapõhjalihaste treeningsüsteeme Suurbritannias.

Treeningsüsteem on kliiniliselt testitud ning mis koosneb rasksutega vaginaalsetest koonustest, mis on spetsiaalselt disainitud vaagnapõhjalihaste lihastoonuse tõstmiseks.

Vaginaalsed koonused aitavad parandada üldist vaagna seisukorda, taastavad kontrolli põie üle ning samas parandavad ka seksuaalelu ning rahuldust. Raskustega vaginaalsed koonused treenivad vaagnapõhjalihaseid.

70% stressi inkontinentsi juhtudest on ravitavad vaginaalsete koonuste kasutamise abil.

Aquaflex® on turvaline ning naturaalne lahendus, mis võimaldab naisel võtta kontrolli. Kui Aquaflex® on sisestatud õigel viisil, siis vaginaalsed koonused hakkavad automaatselt õigete lihastega tööle, et aidata kaasa vaagnapõhjalihaste treeningule. Aquaflex® on mugav, efektiivne ning seda on lihtne kasutada. Kui kasutada treeningsüsteemi iga päev, vähemalt 20 min. jooksul, siis võib positiivseid tulemusi oodata juba 12 nädala pärast. Aquaflexi® kasutamine sobitub väga lihtsalt sinu igapäevarutiiniga.

Pakend sisaldab:

  • Üks koonus alustamiseks (suurem) ning üks väiksem koonus 
  • 1 x 5g, 1 x 10g ja 2 x x20g raskused
  • Karp toote hoiustamiseks
  • Mitmekeelne kasutusjuhend

NB! Mitte kasutada raseduse ajal või kui teil esineb emaka väljalangemist. Kaebuste puhul konsulteerige oma arstiga.

Aquaflexi jõutreeningu programm – teie tervise ja heaolu jaoks

– Sisestage suurem koonus lisamata raskusi. Seiske püsti ja kasutage oma vaagnapõhja lihaseid, proovige hoida tühja koonust tupes. Kui suudate hoida koonust ilma pingutuseta, võite juba alustada raskuste lisamisega. Kui te seda ei suuda, heitke pikali, põlved kõverdatud ja jalatallad pinnal, kus lamate. Seejärel pinguldage oma vaagnapõhja lihaseid, samal ajal õrnalt tõmmates nöörist nagu üritaks tõmmata koonust välja.

Pinguldage muskleid 10 korda siis tõuske uuesti püsti ja üritage hoida koonust paigal. Kui see ei püsi, korrake harjutust järgmisel hommikul. Kui teil ikka ei õnnestu koonust hoida, konsulteerige oma arstiga, kes suunab teid edasi naiste füsioterapeudi juurde.

– Kui tühja koonuse hoidmine nõuab pingutust, ongi õige aeg alustada Aquaflexi vaagnapõhja lihaste treeningprogrammiga. Võite tasapisi lisada raskusi kui tunnete, et lihased muutuvad üha tugevamaks.

– Kui tühi koonus püsib paigal püstises asendis, tõmmake koonus välja ning lisage raskusi kuni koonuse hoidmine nõuab pingutust. Siis olete leidnud ideaalse raskuse harjutuste alustamiseks.


Maksa kauba eest intressivabalt osamaksetega ning kasuta Indivy Slice 3 maksmisvõimalust! Loe lähemalt siit

slice

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted