fbpx

CHEMISEPT HAND DES 100ml

Tootekood: 272-122.0000100A13E0

Hetke laoseis: 0 tk

6,10 

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Antiseptiline kätegeel

  CHEMISEPT HAND DES on geeljas käte antiseptikum, mis sobib nii hügieeniliseks kui ka kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, samuti tavatarbijal koduseks kasutuseks. CHEMISEPT HAND DES sisaldab komponente, millel on nahka pehmendav, niisutav ja kaitsev toime. Kasutage antisepikumi ohutult! Enne kasutamist lugege lisatud teave alati läbi!

   

  CHEMISEPT HAND DES on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab
  Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja
  seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota, Noro, Polio).

  Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. CHEMISEPT HAND DES sisaldab komponente, millel on nahka
  pehmendav, niisutav ja kaitsev toime. Toode on geeli vormis, mis tagab kasutamise mugavuse, efektiivsuse ja vähese lenduvuse.

  KASUTAMINE:
  Hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operatsioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites, hambaravikabinettides,
  haiglate teenindavates abiteenistustes, haigete kodusel hooldamisel, vältimatu abi osutamisel
  välitingimustes, toidukäitlemisettevõtetes.

  Kauplus Aadress Laojääk
  CHEMISEPT HAND DES 100ml

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted