fbpx

HALEY’S JOY raami kiik-iste, 136kg

Tootekood: 23003

Tellitav

0,00 

Tellitav

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Reagan’s Ride on pehme kiik-iste, mis pakub ümbritsevat survet paremaks stimulatsiooniks. Kiik on valmistatud mikrofiibrist kangast, mis loob kiikujale maksimaalse mugavuse. Seda saab hõlpsasti kohapeal puhastada. Välispind on valmistatud ülitugevast kangast. Kaasasolev padi on kaetud tõmblukuga mikrofiiberkangast ümbrisega.

  Raami, kiikesid ja matti müüakse eraldi. Padja saab puhastamiseks korpusest eemaldada. Kiigel on 20cm reguleerimise koguulatus – üles ja alla. Reguleerimine on sõltumatu eestpoolt tahapoole, võimaldades kiigel veidi tahapoole kallutada (soovi korral). Kiik riputatakse kergesti puhastatavate vinüülkattega kettidega.

   

  Iste põhja mõõdud on 43x43cm; ava ülevalt on 35,5cm; istme pikkus alt üles on 76cm. Kaasaskantav, praktiline ja ideaalne tegevusterapeudile liikvel olles. Modulaarne, paljude lisa tarvikutega.

  Raami pehme kiik-iste seadistatakse ja võetakse lahti vaid mõne minutiga. Tööriistu pole vaja.

  Kergekaaluline, kuid vastupidav.

  Vahtpolüsterdatud ülitugevate alumiiniumist püsttaladega.

  Funktsionaalne ja ohutu

  1- ja 2-punktilise vedrustuse vaheldumisi aktiveerimine.

  Suurepärane terapeutidele koolides, haiglates, kliinikutes ja kodudes

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted