fbpx

Massaaži- ja treeningrull Foam Roller

Tootekood: 53-04-050101

Hetke laoseis: 0 tk

23,00 

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Mambo Max massaaži- ja treeningrull Foam Roller aitab inimesi, kellel esinevad pikaaegsed valud. Selle kolmemõõtmeline erinevate kujudega muster annab masseerimisel samasuguse tunde nagu massaažiterapeuti käed.

  • Diameeter: 14 cm
  • Pikkus: 33 cm

  Massaaži- ja treeningrulli eelised

  • PARANENUD VERERINGE
   Rulli kasutades lihased lõtvuvad. Rakendatud surve pigistab vere lihastest välja ning samal ajal vahetub veri uue vastu, mis koosneb suuremal hulgal hapnikust ja glükogeenist.
  • PARANENUD LIIKUMINE JA PAINDUVUS
   Paremini hüdreeritud ning lõdvemad lihased liiguvad paremini ja vähem hõõrdudes üksteisest mööda. Seetõttu on treeningu ajal liigutused sujuvamad ning on väiksem võimalus lihaseid kahjustada ja välja venitada.
  • VÄHENENUD RISK VIGASTUSTE TEKKEKS
   Parem verevarustus, liikuvus ja paindlikkus tagavad keha parema koordinatsiooni. Vigastusteni viiva vale liikumise tõenäosus väheneb märkimisväärselt.
  • VÄHENENUD TAASTUMISAEG
   Suurenenud vereringe eemaldab jäätmete, näiteks piimhappe, kogunemise. Lihased saavad vajalikke toitaineid kiiremini, tulemuseks on parem taastumine.

   

  Kauplus Aadress Laojääk
  Massaaži- ja treeningrull Foam Roller

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted