Shoe Fresh

Tootekood: 72-83920

Hetke laoseis: 10 tk

4,50 

10 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Pikaajalise toimega võimas aerosool spray. Eriti tugev lõhna neutraliseerija. Püsiv värske lõhn. Kestab kuni 48 tundi. Ideaalne spordi- ja vabaajajalanõudesse ning saabastesse. Võimalik pihustada samaaegselt kinga mõlemale poole

Sobib kõikide materjalidega, sealhulgas nahale, sünteetikale, nailonile ja teistele kangastele.

Kasutamine
Raputage enne kasutamist. Pöörake tagurpidi. Asetage pihusti jalatsi sisse kanna juurde ja pihustage korraks vajutades toote peale. Ärge kunagi suunake pihustit näo poole.

HOIATUS! Väga tuleohtlik. Toode on rõhu all, kuumenemisel võib lõhkeda. Võib põhjustada silmade ärritust. Hoidke toote pakend või etikett käepärast, juhul kui teie enesetunne halveneb ja teil on vaja konsulteerida oma arstiga. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Hoidke toodet eemale soojusest, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest lahtistest tulekolletest. Suitsetamine toote läheduses on keelatud. Mitte pihustada toodet leekidesse ega muudesse süüteallikatesse. Ärge lõhkuge ega põletage toodet.

Kui ärritusnähud ei kao: pöörduge arsti poole. Hoidke toodet eemal otsesest päikesevalgusest. Mitte hoiustada temperatuuril üle 50°C. Ilma piisava ventilatsioonita siseruumis on võimalik plahvatavate segude tekkimine.

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted