fbpx

STERISEPT READY TO USE 1000ml

Tootekood: 272-14.0001000A41B0

Hetke laoseis: 3 tk

8,00 

3 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

STERISEPT READY TO USE 1000ml – ALKOHOLIVABA MEDITSIINISEADMETE KIIRDESINFEKTSIOONI- JA PUHASTUSVAHEND

Sterisept Ready to Use on alkoholivaba kiirdesinfektsiooni- ja puhastusvahend invasiivsete ja mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete ning alkoholile tundlike pindade desinfektsiooniks ja puhastamiseks.
Toode ei sisalda alkohole, aldehüüde ega biguaniide (PHMB) ning sobib tervishoiuasutustes kõikide
veepesu taluvate pindade puhastamiseks. Tänu spetsiaalsele koostisele omab toode häid desinfitseerivaid ja ka puhastavaid omadusi.
Sterisept Ready to Use on laia bakteritsiidse (sh. MRSA, VRE), mükobakteritsiidse (sh. Mycobacteriumavium ja Mycobacterium terrae), fungitsiidse ja pärmseentevastase toimega, samuti omab toimet viirustesse (sh. HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Rota, Noro) ja spooridesse (sh. Clostridium difficile).
Sterisept Ready to Use on sobiv ka kontamineerunud meditsiiniinstrumentide leotamiseks ja eeldesinfektsiooniks. Kirurgiliste instrumentide steriliseerimiseelne töötlemine on oluline samm tõhusa ja ohutu steriliseerimisprotseduuri tagamiseks. Protseduur vähendab mikroobset saastumist ning
eemaldab instrumentidelt vere, koed ja muud orgaanilised jäägid.
Sterisept Ready to Use sobib kasutamiseks järgmiste pindade ja instrumentide töötlemiseks: roostevaba teras, klaas, alumiinium, vask, messing, keraamika, PVC, kumm, plastik, silikoon, nahkpinnad ning akrüül- ja pleksiklaas.

KASUTUSKOHAD:
Sterisept Ready to Use´i kasutatakse haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operatsioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete transpordivahendites, laboratooriumites.
•Mitteinvasiivsete, alkoholi mittetaluvate meditsiiniseadmete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks
•Patsiendi ja kliendiga seotud pinnad, nagu voodiraamid ja madratsid
•Läbivaatuse instrumendid
•Opeartsioonisaali pinnad
•Kuvöösid, vannid ja protseduurikärud
•Klaviatuurid ja aparaatide ekraanid ning korpused
•Samuti on toode sobilik kasutamiseks hambaravi- ja veterinaarkliinikutes ning ilu-ja terviseteenuseid pakkuvates ettevõtetes.

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted