fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 78-122580

BORT Stabilo® epikondüliidi ortoos

Müügihind allahindlusega
Al.25,00 €
  
-
Hind / kg:
  • Kirjeldus

Kirjeldus

BORT Stabilo® epikondüliidi ortoos on loodud ’tennise/golfi küünarnuki’ jaoks, mis tekivad ülepingutamise tagajärjel ning ärritavad kõõluseid. Epikondüliidi ortoosi kandmine umbes 5 cm küünarliigesest allpool pakub antud piirkonnale leevendust. See saavutatakse käsivarre lihaste kompressiooni tulemusena, mis aga ei piira vereringlust.

SUURUSE VALIMINE

Suurus  Käsivarre ümbermõõt (5cm küünarnukist allapoole)
1 22 - 23 cm
2 24 - 25 cm
26 - 27 cm
4 28 - 30 cm
5 31 - 34 cm

 

KASUTAMINE
Paigaldage epikondüliidi ortoos välispidiselt nii, et laiem ortoosi osa oleks käsivarre alumise osa ülemisel osal, suunaga mediaalselt (keha keskosa suunas). Korrektselt paigaldatud epikondüliidi ortoos leevendab ekstsentorlihaste kõõluseid küünarnuki välisküljel ja paindlike lihaste kõõluseid küünarnuki siseküljel. Epikondüliidi ortoosi tuleks kanda ainult manuaalsete tegevuste ajal. Seda ei tohi võtta kui puhkamise splinti.

NÄIDUSTUSED
Epikondüliit, krooniline või korduv epikondülopaatia, tendinopaatia, ülekoormus, nii-öelda tennise/golfi küünarnukk.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
85% polüamiid 10% polüester 5% elastodieen

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma ortoosi ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage ortoos või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused, võtke koheselt arstiga ühendust. Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone

HAIGEKASSA SOODUSTUS
Trauma või operatsiooni korral on antud ortoosi võimalik osta digiretsepti alusel Eesti Haigekassa poolse soodustusega (90%) Tervise Abi kauplustest üle Eesti!

Mugav tarne

Telli tooted pakiautomaati
või kulleriga koju

Turvalised maksed

Maksa kõikide Eesti
pangalinkidega

Kauba tagastamine

14-päevane kauba
tagastusõigus