fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 72-833

Pedag Hooldusvahendite komplekt

Hetke laoseis: 4 tükki
Müügihind allahindlusega
Müügihind6,00 €
  
-
Hind / kg:
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Niiskustõke jalatsitele. Paremaks hooldamiseks kaasas hari!

Kaitseb vee, mustuse ja määrdumise eest veelgi keskkonnasõbralikuma tehnoloogia abil. Sobib igat tüüpi materjalidele. Hoiab materjali paindliku ja hingavana.

Testige värvipüsivust peidetud alal enne toote kasutamist. Ärge hõõruge jalatsit kui jalatsi pind on veel niiske, laske kuivada. Kasutage toodet regulaarselt, tegemist on värvitu tootega.

Hoiatus!

  • Toode on rõhu all, kuumenemisel võib lõhkeda. Väga tuleohtlik, kahjulik veeorganismidele.
  • Võib põhjustada uimasust, pearinglust, nahaärritust. Hoidke toote pakend või etikett käepärast, juhul kui teie enesetunne halveneb ja teil on vaja konsulteerida oma arstiga.
  • Hoidke toodet lukustatud asendis ning lastele kättesaamatus kohas.
  • Hoidke toodet eemale soojusest, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest lahtistest tulekolletest. Suitsetamine toote läheduses on keelatud. Mitte pihustada toodet leekidesse ega muudesse süüteallikatesse.
  • Vältige aurude ja pritsmete sissehingamist. Kasutage toodet vaid väljas või hea ventilatsiooniga siseruumis. Ilma piisava ventilatsioonita siseruumis on võimalik plahvatavate segude tekkimine.
  • Hoidke toodet eemal otsesest päikesevalgusest. Mitte hoiustada temperatuuril üle 50°C. Ladustage tühja pudelit vastavalt riiklikele eeskirjadele, keelatud on tühja pudeli katki tegemine ja põletamine.

Koostisosad
N-butüülatsetaat, hüdrokarbüül, C6-C7, n-alkaanid, isoalkaanid, tsükloalkaanid, <5% n-heksaan, 2-propaanamiin, isopropülatsetaat.

Mugav tarne

Telli tooted pakiautomaati
või kulleriga koju

Turvalised maksed

Maksa kõikide Eesti
pangalinkidega

Kauba tagastamine

E-poes 14-päevane kauba
tagastusõigus

e-poe tegemine ja loomine