fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 253-1000012161

Kõrvasprei aaloe ja teepuuõliga Otosan® 50ml

Hetke laoseis: 147 tükki
Müügihind7,20 €
Baashind maksudega9,00 €
  
--1,80 €
Hind / kg:
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Otosan® kõrvasprei liigse kõrvavaigu tekkimise ennetamiseks

Otosan kõrvasprei on innovatiivne toode, mis võimaldab puhastada kõrvu igapäevaselt delikaatsel kuid efektiivsel viisil. Eriti kasulik igapäevaseks põhjalikuks kõrvakanali puhastamiseks, ennetamaks vaigutroppe, vilisemist kõrvades, müratundlikkuse suurenemist, lukus kõrva tunnet. 

Orgaaniliste taime ekstraktidega Otosan® kõrvasprei tagab puhtamad ja tervemad kõrvad eemaldades üleliigse kõrvavaigu kõrvakanalist ja sagedasel kasutamisel ennetab selle tekkimist.

Väga tõhusad koostisosad
Kõrvasprei ei sisalda kunstlikke värvi- ega säilitusaineid garanteerides maksimaalse tolerantsuse. Kõrvaspreis on kombineeritud soolalahuse tõhus puhastav toime ja teepuuõli antiseptiline toime. Aloe niisutav toime kombineerub teiste orgaaniliste taimeekstraktide omadustega: Sidrun oma silmapaistva puhastava toimega, kummel ja saialill rahustava toimega ja kassinaeris pehmendava toimega.

  • Puhastus: isotooniline soollahus, sidrun
  • Põletikuvastane, antibakteriaalne: teepuuõli
  • Pehmendav, rahustav: aloe vera, saialill, kummel

Millal kasutada
Otosan® kõrvasprei aitab hoida kõrvahügieeni ja ennetada kõrvavaigutroppide tekkimist. Soovitame kasutada igapäevaselt.

Kõrvaltoimed
Ei ole teadaolevaid kõrvaltoimeid

 

Mis on kõrvavaik?
Kõrvavaiku toodavad vagunäärmed ja rasunäärmed kuulmekanalis. Selle eesmärk on kaitsta kuulmekanalit, määrides ja niisutades seda pidevalt, et tagada delikaatne füsioloogiline tasakaal. Kõrvavaik aitab ennetada väliste saasteainete ja tolmu sisenemist kuulmekanalisse. Tavaliselt liigutab nahk vaiku kõrvast välja.

Vahel võib kõrvavaik tekitada probleeme. Miks nii?
Kui rasunäärmed toodavad liiga palju vaiku, kui kuulmekanal ei ole piisavalt libestatud, ummistub naturaalne puhastusmehanism, mis muudab vaigu väljutamise võimatuks. Vees vaik paisub ning ummistab kuulmekanali, mis tihtipeale viib vaigutroppide tekkimiseni, mis omakorda tekitavad väga ärritavaid sümptomeid nagu kuulmise kadu, vilisemine, sumisemine kõrvades, valu ja isegi pearinglust. Sellistel juhtudel tuleks vaigu eemaldamiseks vältida valede vahendite nagu vatitikkude kasutamist, sest nende kasutamine võib teha asja hullemaks lükates vaigu sügavamale.

Keda see probleem kõige rohkem puudutab?
Lapsed
Tihtipeale juhtub, et laste rasunäärmed on väga aktiivsed ja toodavad üleliigset vaiku, mis kogunedes tekitab kõrvatroppe.

Vanemad inimesed
Ea kasvades muutuvad näärmed vähem aktiivseks ja toodavad kuivemat vaiku, mis ei suuda nii hästi kõrvast välja liikuda ja selle tulemusena koguneb kuulmekanalis.

Kuulmisabivahendite ja kõrvaklappide kasutajad
Inimestel, kes kasutavad kuulmisabivahendeid või kõrvaklappide kasutajatel on keerulisem kuulmekanalit puhtamana ja vaigust ning mustusest vabana hoida.

Ujujad ja sukeldujad
Vesi võib kuulmekanalisse sattudes vaiku paisutada ning sellega tekitada ummistuse.

Õhus reisijad või mägedes aega veetvad inimesed
Nendele inimestele mõjub korduv õhurõhu vahetus. Rõhk võib tekitada mitmeid häirivaid sümptomeid eriti kui kõrvatropid on juba tekkinud.

Kuidas ennetada üleliigset kõrvavaigu tekkimist?
Otosan Sprei regulaarne kasutamine on efektiivne nii üleliigse vaigu eemaldamiseks kui selle tekke ennetamiseks.

Mugav tarne

Telli tooted pakiautomaati
või kulleriga koju

Turvalised maksed

Maksa kõikide Eesti
pangalinkidega

Kauba tagastamine

E-poes 14-päevane kauba
tagastusõigus

e-poe tegemine ja loomine