fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 274-006-2877

Avoca soolatüükapulk 40%

Hetke laoseis: 67 tükki
Müügihind allahindlusega
Müügihind5,00 €
  
-
Hind / kg:
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Avoca soolatüükapulk

Koostis: 40% hõbenitraati, 60% kaaliumnitraati.

Kasutamine: Soolatüükad

Aseta soolatüükapulga niisutatud otsik soolatüükale 1-2 minutiks. Protseduuri võib korrata 24 tunni pärast (kuuri kestvus mitte üle 3 korra). Enne kasutamist tuleb kaitsta nahka, kandes soolatüügast ümbritsevale nahale väike kogus vaseliini. Soolatüükapulka tuleb hoida plastikümbrisest kinni ja tõmmata kork pealt ära (korki ei tohi keerata). Seejärel niisutada pulga ümarat otsikut puhta veega (mitte panna voolava kraanivee alla) ja raputada üleliigne vesi pabertaskurätikule ning visata viimane prügikasti (oluline on, et veetilgad ei satuks ühelegi esemele või pinnale).

Mitte mingil juhul ei tohi pulga otsikut limpsida ega hoida mujalt kinni kui plastikümbrisest. Pärast pulga kasutamist asetada soolatüükale puhas kuiv side. Pulga otsik tuleb ära kuivatada ja paber prügikasti visata. Soolatüükapulka ei tohi kasutada silmade vahetus läheduses ega teiste tundlike kehaosade piirkonnas.

Hoiatused! Pidev kasutamine limaskestadel ja lahtistel haavadel võib viia argüüria tekkeni – nahk muutub sinakakas-mustaks (jääb püsivalt või kaob väga aeglaselt). Sisse võtmisel ning mürgistuste tekkimisel tuleb teha maoloputus 1% NaCl lahusega (korduv). Seejärel juua lahust, mis on valmistatud 30g NaSO4 (naatriumsulfaat) lisamisel 250ml vette. Edasine ravi on toetav: leevendada valu, jälgida neerude funktsiooni ja vedeliku tasakaalu.

Säilitamine ja säilimisaeg: Hoida kuivas kohas, valguse eest kaitstult, jahedas. Hoida lastele kättesaamatuskohas. Parim enne (vt. pakendilt) lõppu.

Netokogus 0,5g.

Mugav tarne

Telli tooted pakiautomaati
või kulleriga koju

Turvalised maksed

Maksa kõikide Eesti
pangalinkidega

Kauba tagastamine

E-poes 14-päevane kauba
tagastusõigus

e-poe tegemine ja loomine