fbpx

Häirenupp

Uus SOS-häirenupp Tervise Abilt – turvalisus sinu käeulatuses – vaid 19 EUR/kuu!

Turvalisus kõigile: Tervise Abi renditoodete valikusse on lisandunud uus kukkumisanduriga SOS-häirenupp, mis tagab abi valmisoleku ka siis, kui kasutaja ise ei suuda endale abi kutsuda. See seade on loodud pakkuma kiiret ja usaldusväärset abi igas olukorras, eriti eakatele inimestele, üksi elavatele isikutele või suurema riskitasemega erialade harrastajatele (näiteks matkajad, seenelised) ja töötajatele (ehitus- ja tehaste töölised).

Häirenupu kuutasu on 19 EUR ning sisaldab häirenuppu, monitooringu programmi, äppi ja kasutajatuge. Hääljuhendid saavad olla eesti, inglise või vene keeles. Häirenupu laenutamiseks on lisainfo leitav siit.

Terviklik turvalisuse pakett: Tervise Abi häirenuputeenus sisaldab häirenuppu, arvutis kasutatavat monitooringu programmi ning lisaks ka äppi. Kasutaja lähedasel või määratud kasutajal on võimalik jälgida:

 • Viimast asukohta kaardil. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, töötab häirenupp kõikjal, kus on mobiilside leviala, tagades, et abi on alati kättesaadav.
 • Pulssi
 • Tehtud sammude arvu
 • Vere hapniku küllastust (% SpO2)

Kuidas See Töötab?: Häirenupu kasutamine on äärmiselt lihtne. Ühe nupule vajutusega tekitatakse automaatselt kontakt abivajaja ja lähedase vahel. Selleks peab abivajaja vajutama häirekella peal asuvat valget nuppu:

 1. Nupp muutub punaseks ja hääljuhis annab teada, et lähedasele saadetakse SOS-sõnum.
 2. Seejärel helistab häirenupp automaatselt süsteemis määratud telefoninumbrile ja tekib kõneühendus abivajaja ja lähedase vahel.
 3. Tervise Abi häirenupp on varustatud kukkumisanduriga ning reageerib ka kukkumisele. Kui lähedane kukub, saadetakse samuti sõnum lähedastele ning tekib automaatne kõneühendus.

Lähedasi saab süsteemi lisada mitu, häirenupp helistab senikaua, kuni keegi lähedastest või määratud numbritest kõnele vastab, aga sõnumid saavad koheselt kõik süsteemis registreeritud numbrid.

Lisavõimalused:

 • Seadistage programmis või äpis kindlad telefoninumbrid, kes saavad häirenupule helistada (kui näiteks kasutaja mobiiltelefonile ei vasta). Ükski telefonimüüja või muu pettur häirenupule helistada ei saa! 🙂
 • Seadistage programmis või äpis ajaliselt ravimite võtmise ajad ning häirenupp annab hääljuhisega märku, kui on aeg ravimeid võtta.
 • Seadistage pulsivahemik, mille ületades soovite saada sms-teavituse (pulss liiga madal või kõrge).
 • Seadistage soovitud päevane sammude arv, mille puhul soovite saada sms-teavituse.
 • Kuna häirenupp on varustatud randmelt eemaldamise anduriga, saate teavituse, kui häirenupp on olnud vähemalt tund aega randmelt eemaldatud. Samuti näete programmis või äpis, kas häirenupp on parasjagu kasutaja käe peal, laadijas või üldse kasutusest maas.
 • Lisage programmis või äpis kõik vajalik lisainfo lähedase kohta, mida näevad teie määratud kasutajad (näiteks allergiad ja muu oluline info).
 • Häirenupp on pritsmekindel, sellega võib käia duši all, kuid vanni mineku ajaks tuleb nupp käe pealt eemaldada.
 • Häirenupp sobib ka nägemispuudega kasutajatele, sest nupul on Braille ehk punktkirjas trükitud SOS.
 • Valikus on hääljuhendid eesti, inglise ja vene keeles.
 • Seadistage häiretsoon ja saage teavitus, kui väljutakse määratud alast:

Ärge jätke turvalisust juhuse hooleks! Meie SOS-häirenupp pakub usaldusväärset kaitset ja meelerahu nii teile kui teie lähedastele. Võtke meiega ühendust juba täna ja veenduge, et teie ja teie lähedased on alati kaitstud: veronika@terviseabi.ee, +372 56261122.