fbpx

Korduma kippuvad küsimused

Postitame tellimused 1-7 tööpäeva jooksul, kuid teeme endast kõik, et tellimus jõuaks teieni esimesel võimalusel. Juhul kui tellimusega on mingi probleem võtame teiega ühendust.

Muidugi! Pakume Montonio Finance OÜ vahendusel võimalust maksta järelmaksuga.

 

Montonio järelmaks: üks taotlus – mitu pakkumist
Kasuta maksmiseks Montonio järelmaksu – ühe taotlusega saad Sa pakkumise mitmelt krediidiandjalt.

Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks Montonio järelmaks.
Vali sobiv lepinguperiood ning täida taotlus. Järelmaksuplatvormi kaudu saad sa mitmelt krediidiandjalt finantseerimispakkumise. Tutvu tingimustega ning vali enda jaoks sobivaim.

Järelmaksu tingimused:
• Järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot
• Periood 3–60 kuud
• Intress alates 9.5% algsummalt
Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 12,19€ ja krediidi kulukuse määr on 31% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 250 €, sissemakse 0%, intress 9,5% algsummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 9,9€, igakuine kontohaldustasu 0,9€ järelmaksu periood 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteet maksetena. Maksete ja tagasimaksete summa 324.06€. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Kui kahtled toote sobivuses soovitame tulla meie kauplusesse ning proovida ja küsida nõu meie spetsialistelt, kes aitavad teid õige toote valikul.

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest   soovi   korral   tagastada   kasutades   taganemisõigust. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta. 14-päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud kliendi isiklikke vajadusi arvestades; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud (näiteks kosmeetika, pesu, mähkmed, sukatooted, tallatoed, elektroodid, kõrvaaparaadi otsikud ja patareid).

Tagastamiseks esitab klient tagastamise vormi e-posti teel aadressil info@terviseabi.ee või Tervise Abi Ädala peakontori kassas, aadressil Ädala 11, Tallinn. Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamise vormi ning tagastama selle koos kaubaga Tervise Abi Ädala peakontori kassasse, aadressil Ädala 11 Tallinn, või Itella SmartPosti / Omniva / DPD pakiautomaadi kaudu.
Tagastamise vormi saab alla laadida siit.

Tagastamisega kaasnevad transpordikulud kannab klient. Internetipoest tellitud kaupa on kliendil võimalus 14 päeva jooksul saatjale tagastada. Tagastatud kaup saata Omniva Tallinna Kolde Rimi või Itella Tallinna Kolde Selveri pakiautomaati (Saaja: Tervise Abi OÜ, telefon: +372 56848800, e-mail: info@terviseabi.ee).

Juhul, kui klient on tagastatavat kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, on müüjal õigus nõuda tekitatud kahju hüvitamist.

Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arvelduskontole üle hiljemalt 14 päeva jooksul.

Tervise Abil ei ole kohustust kauplusest ostetud toodet tagasi võtta ega ümber vahetada. Pretensiooni võib esitada juhul, kui toode on praak või katkine. Klient peab kauplusest kaupa ostes veenduma, et ostetav toode talle sobib ning tal on võimalus tooteid proovida (v.a tervisekaitselised ja hügieenilised kaubad).

Pöördu kindlasti endale lähimasse Tervise Abi kauplusesse, kuna ortoos on meditsiiniline seade ning pead seda saama ise proovida. Lisaks on võimalik ortoose digiretsepti alusel osta soodustusega kõikidest meie kauplustest! Samuti on valik ortoose saadaval ka suuremates apteekides üle Eesti.

Arst peab tooma välja konkreetsed abivahendid (nt vajab käimiskepp, rulaatorid, uriinipidamatustooteid jne). Ei ole vaja kirjutada ISO-koodi täpsusega!
Tõendid võib välja kirjutada perearst, eriarst, vastava täiendkoolituse läbinud õde või ämmaemand, rehabilitatsioonimeeskond, füsioterapeut või tegevusterapeut. Abivahendi tõendiks on ka rehabilitatsiooni plaan, kus on abivahendi vajadus välja toodud.

Arstitõend kehtib nii kaua kuni on määruses vastava abivahendi juures välja toodud. Teatud abivahenditele ei ole vaja pensionäridel korduvtõendit (nt uriinipidamatuse tooted, siibrid, vanni- ja dušitoolid, käimisabivahendid, voodilauad, elektrilise reguleerimisega voodid jpm). Täpsem info Abivahendite loetelu tabelis (AV vajaduse tuvastaja)

  • puudega lapsed
  • lapsed (kuni 18a) eriarsti tõendi alusel
  • tööealised, kellel on osaline/puuduv töövõime; määratud puue
  • kuni 26-aastastele õppivatele puudega või osalise/puuduva töövõimega tööealistele
  • vanaduspensioniealised
  • rinna-, silmaproteesi, kuulmisabivahendi kandja

Loe täpsemaid tingimusi siit

Jah, meie kauplustest on võimalik erinevaid abivahendeid nii lastele kui täiskasvanutele rentida. Renditingimused ja lisainfo leiate siit.

Tervise Abil on üle Eesti 13 kauplust: Tallinnas, Rakveres, Tartus, Pärnus, Valgas, Narvas, Kohtla-Järvel ja Paides.

Täpsema informatsiooni leiad siit.