fbpx

Abilar® VET haavasalv 30ml

Tootekood: 279-2505

Hetke laoseis: 2 tk

17,28 

2 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Abilar® VET sisaldab 10% Norra kuuse vaiku, mis on korjatud Soomest, Lapimaalt ning külmpuhastatud. Salv leevendab sügelust ja ärritust, mis on tingitud naha kahjustusest ning kiirendab haava paranemise protsessi.

Haavaslv loomadele on efektiivne nii putukahammustuste ja pindmiste kriimete kui ka hammustuste ja sügavate haavade korral. See sobib ka mädanike, hõõrdumise kui abstsesside korral. Salv ei kipita.

Abilar® VET tekitab nahale kaitsva kile, mis ei kulu ära ka niisketes tingimustes (mädased haavad, käpad, käpapadjad, küüned, hobuse kabjad)

Salvi vaigune maitse vähendab loomas soovi haava lakkuda.

Kasutamine:

Puhastage ja kuivatage haavapiirkond. Mädaste haavade korral kiirednab haava kuivamist karva eemaldamine selle ümbrusest.

Kandke Sali otse haavale või sidemele, ida haavale panete.

Ravi tuleks korrata iga 1-3 päeva tagant. Haava tuleks peale seda puhastada ja kuivatada ning uuesti salvi panna. Vajadusel ka side peale.

Tuleks veenduda, et loom ei saaks haava lakkuda kuna sülg pidurdab või isegi takistab haava paranemist. Vajadusel kasutada lakkumisvastast kraed.

Salvi kasutamist tuleks jätkata kuni kahjustus või haav on paranenud. Ravi pikkus võib kujuneda paarist päevast kuni mõne nädalani olenevalt näiteks kahjustuse sügavusest.


 Tutvu toodetega Magistrali keskuse kaupluses!

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted