fbpx

Akupunktuuri matt Qmed

Tootekood: 54-03-1390

Hetke laoseis: 0 tk

31,51 

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Qmed® akupunktuuri matt ja massaažimatt

  Kasu masseeriva akupunktuurmati kasutamisest:
  Hiljuti lõppenud uuring kinnitas, et kõndimine munakivi meenutaval pinnal vähendas märgatavalt vererõhku ja parandas tasakaalu ning füüsilist võimekust. Võrreldes tavapärase kõndimisega parandas kõndimine käesoleval kivist pinda meenutaval jalamatil uuringus osalejate tasakaalu, liikuvust ja vähendas vererõhku. Mati masseeriv toime stimuleerib jalatalla refleksiivset piirkonda, edendab ainevahetust ja vereringet, aitab üle saada väsimustundest, leevendab närvivalu ja lihasväsimust, parandab verevarustust, annab energiat, tasakaalustab soolte tegevust ja tugevdab immuunsüsteemi.

  Massaažimatti on lihtne kasutada, kus iganes te seda soovite (siseruumides või välitingimustes).

  Kasutusjuhised

  1. Plastikust kividel on eelis – kasutaja võib neid matist eemaldada ja asetada need uuesti matti vastavalt soovile kas värvi, mustri või suuruse järgi. Kividel võib kõndida nii ette- kui tahapoole või lihtsalt ühel kohal. Stimuleerige jalatalla akupunktuurseid punkte umbes 15 – 20 minutit. See kestus annab parimaid tulemusi.
  2. Asetage massaažimatt maha. Jooge enne ja pärast mati kasutamist rohkem sooja vett, et eemaldada kehast vabanenud mürkained.
  3. Esmakordselt matil kõndimine võib olla pisut valulik sõltuvalt teie praegusest tervislikust seisundist ja tundlikkusest. Alguses võite mati katta õhukese rätikuga või kõndida matil paksust materjalist sokkide või sukkadega.

  Kes võivad masseerivast akupunktuuri matist kasu saada?

  1. Lapsed. Paljudel eelkooliealistel ja algklassides käivatel lastel on probleeme lampjalgsusega. Käesolev jalamatt imiteerib looduskeskkonda justkui kõnnitaks kividel, käbidel, võrsetel. See põhjustab jalalihaste tahtmatuid liigutusi, mis tugevdavad talla rist- ja pikivõlve. Kokkuvõttes parandab see laste jalgade tervist. Masseeriv jalamatt on üks osa võimlemisest. Lastel on soovituslik matti kasutada mängu käigus mõned minutid päevas.
  2. Kesk- ja vanemaealised. Keskealised ja vanemad inimesed on vastuvõtlikud paljudele akuutstele ja kroonilistele haigustele. Jalgade massaažimatt parandab inimese teise südame ehk jalgade mikrovereringet, mõjub positiivselt närvisüsteemile ja seeläbi parandab ka tuju. Seega võib öelda, et matt on hea kõikide haiguste leevendamiseks. Mõned näited – nepropaatia, neerude halb töö, kõhukinnisus, diabeet, menopausi sümptomid, menstruatsioon, kõrge vererõhk, südame rütmihäired, südame-veresoonkonna haigused, arterioskleroos, astma, kopsupuhitus, trahheiit, kaelalülide vaevused, kõhukaebused jne.
  3. Istuva elustiiliga inimesed (töö, õppimine) Inimesed, kes tööl või koolis on sunnitud pikka aega ühe koha peal istuma, saavad massaažimati kasutamisest samuti kasu. Ühes poosis pikalt istumine muudab inimesed kergesti ärrituvaks, nõrgendab mälu, muudab neurasteetiliseks, kutsub esile kõhukaebusi- ja haigusi, soodustab artriiti, rasvumist, ülitundlikkust, isutust jne ning vähendab organismi vastupidavust nimetatud haiguste suhtes. Masseerivat jalamatti kasutades on võimalik haigussümptomeid leevendada või sootuks kaotada. Positiivne efekt avaldub süstemaatilisel pikaajalisel kasutamisel.

  Tähelepanu!

  • Käesolev matt ei sobi neile, kellel on veritsus nt. hemoptüüs (veriröga), hematemees (veriokse), veri väljaheites; seedekulgla, emaka jm veritsus.
  • Ei sobi naistele, kel on parasjagu menstruatsioon või rasedus.
  • Ei sobi patsientidele, kellel on tuberkuloos, müokardiinfarkt, neeru- või südamepuudulikkus.
  • Ärge kasutage matti tunnetushäirete, villide ja haavandite korral.
  • Ärge kasutage matti naha perforatsioonide ja tunnetushäirete korral.
  • Massaaž ei tohiks kesta kauem kui 1 tund päevas.
  • Teiste raskete haiguste kohta küsige nõu oma arstilt.

  Toode
  Matt on valmistaud erilisest PP plastikust, matt on jäik ja veekindel. Seda on lihtne kasutada, kuna kasutuskohtadele pole piiranguid. Seda võib igal ajal ühest kohast teise liigutada ning kasutada kas siseruumides või välitingimustes.

  • Mati mõõtmed: 64 x 40 cm
  • Pakendatud mugavasse kotti
  Kauplus Aadress Laojääk
  Akupunktuuri matt Qmed
  Tartu Eedeni keskus Kalda tee 1c, Tartu 1
  Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 1
  Magistrali keskus Sõpruse pst 201/203, Tallinn 1
  Narva Kerese keskus P. Kerese 3, Narva 2
  Tartu Ülikooli kliinikum Puusepa 2, Tartu 1
  Tartu Tervisekeskus Mõisavahe 34b//34c, Tartu 1
  Valga haigla Peetri 2, Valga 1
  Rocca Al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102, Tallinn 1

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted