fbpx

Asendiravi madrats Dreama

Tootekood: 82-DC07

Hetke laoseis: 0 tk

2500,00 

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Asendravi madrats Dreama

  Testitud madrats, alumiiniumist alus ja toestuspadjad võimaldavad asendi fikseerimise süsteemi, mis kindlustavad alati ühtemoodi hea asendi. Dreama madratsi saab paigutada nii olemasolevasse voodisse, kui ka täisfunktsionaalsesse haiglavoodisse.

  DreamaTM on mis tahes 24-tunnise asendiravi oluline osa. Dreama madrats pakub toestavat positsioneerimist ööpäevaringselt. Kasutades tugipatju, saab süsteemi konfigureerida nii, et see toetaks ka kõige keerukamaid asendeid.

  Toetades riskigrupis olevaid jäsemeid ja vähendades tonaalseid spasme, aitab DreamaTM positiivselt kaasa skeleti lihaste deformatsiooni riski vähenemisele. Dreama TM-i saab kasutada ennetava abivahendina või kehahoiu edasise halvenemise riski vähendamiseks ja seetõttu sobib see igas vanuses kasutamiseks.

  Kasutajad, kes võivad DreamaTM-st kasu saada, hõlmavad järgmisi terviseseisundeid: ajuhalvatus, lihasdüstroofia, seljaaju lihasatroofia, artrogrüpoos, reumatoidartriit ja sellega seotud seisundid, traumajärgne, operatsioonijärgne, Spina Bifida ja skolioos.

  Kiire ja lihtne! Ilma keeruliste kinnitusdetailide, mutrite ja poltide, mürarikka takjapaelaga, lihtsalt toetava, täissügavusega, rõhku alandava madratsiga ja paljude erinevate tugipadjadega, mis lihtsalt libisevad ja lukustuvad. Vajaduse korral saab vastavalt vajadusele konfiguratsioone muuta minimaalselt kasutajale.

  Värv: helesinine

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted