fbpx

S sari: SPF ja päikesetooted

Päike on meie elu jaoks hädavajalik. Tänu päikesele viivad taimed läbi fotosünteesi protsessi ja me saame hapnikku. Päike parandab tuju, tõstab organismi psühhofüüsilist efektiivsust, võimaldab toota D-vitamiini. Samas võib see mõõdukalt doseerituna ja piisava nahakaitsega tekitada erüteemi, põletusi, kahjustada nägemisorganit , aitavad kaasa naha melanoomi ja fotoallergia tekkele. Päike on ka peamine tegur, mis kiirendab naha vananemisprotsessi. 

Selleks, et nautida päikese eeliseid ja samas mitte ohustada naha tervist, kasuta UV-filtritega preparaate. Pharmaceris S on terviklik dermokosmeetikatoodete sari, mis on mõeldud kogu perele. Pharmaceris S-st leiate ka spetsiaalseid kreeme, mis on loodud aknele kalduva, kuperoosa ja tundliku naha erivajadustele. 

KUIDAS NAHKA ÕIGESTI KAITSTA UV-KIIRGUSE EEST? 

Äärmiselt oluline on nahka korralikult kaitsta UV-kiirte põhjustatud kahjustuste eest. Sel eesmärgil on soovitatav kasutada preparaate, millel on piisav kaitse päikesekiirguse eest ja mis sisaldavad fotostabiilseid filtreid, mis kaitsevad laia UV-spektri eest. See vajadus puudutab mitte ainult päevitavaid inimesi, kelle jaoks on põhiprobleemiks UVB-kiirte tõsine mõju, vaid ka inimesi, kes kasutavad UVA-kiiri dermatooside ravis ja kosmeetikas. 

Pharmaceris S preparaate iseloomustab kõrge SPF kaitse ja uuenduslikud mugavad pealekandmisvormid, mis aitavad kaitsta nahka suvel igasugustes tingimustes. Päikesekaitsekreemil näidatud soovitud kaitsetaseme saavutamiseks tuleks päikesekaitsetooteid peale kanda koguses 2 mg/cm2, mis vastab 6 teelusikatäit emulsioonile (umbes 36 grammi) keskmise täiskasvanu keha kohta. 

Filtrid