fbpx

Automaatne ravimikarp helialarmiga + Android äpp

Tootekood: 347-000006

Hetke laoseis: 0 tk

175,00 

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Ravimikarpi on võimalik ka rentida. Lisainfo on leitav siin.

  Automaatne ravimidosaator läbipaistva kaanega – nutikas ravimikarp, mis sobib ideaalselt koduseks kasutamiseks, et järgida raviplaani ja vältida üledoseerimist/topeltannustamist. Ajaliselt juhitav ravimite väljastamine ja meeldetuletamine 1 kuni 9 korda päevas ekraani ümber oleva ereda valgustuse ja helialarmiga. Ekraanil olev info väga lihtsasti loetav ja arusaadav, ekraani serval on 4 suurt nuppu mugavaks aja ja alarmi seadistamiseks.

  Annustamisrõngad doseerimiseks 1 kuni 9 korda päevas, piisab maksimaalselt 28 päevaks kui on 1 annus päevas ja minimaalselt 3 päevaks kui on 9 annust päevas; eriti suur 28 lahtritega ravimikonteiner (igasse lahtrisse mahub kuni 35 tabletti). Ravimikonteiner on eemaldatav, lihtsamaks dosaatori puhastuseks.

  Ravimidosaatoril on tugev korpus mis tagab ravimite turvalise hoidmise. Läbipaistev kaas ja patareipesa metallvõti kaitsevad juurdepääsu tabelettidele või pillide juhusliku segamise/väljavalgumise eest.
  Antud ravimikarbi mudelit on võimalik Android seadmetel ühendada “idispenser” äpiga ja lähedase ravimite võtmist kaugelt jälgida ja muuta. NB! Hetkel on võimalik äppi kasutada vaid Android kasutajatel! Iphone kasutajatel tuleb veidi veel oodata, sest tootja lansseerib äpi 2024. aasta teises pooles.
  Rohkem infot saab lugeda siin.
  Kauplus Aadress Laojääk
  Automaatne ravimikarp helialarmiga + Android äpp

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted