fbpx

Ball-Bubble mullitoru

Tootekood: 135-197

Tellitav

Alates:0,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Õhumullid paiskavad mitmevärvilised pallid toru ülaossa. Kütkestav, värviline ja lõõgastav. Nad hõljuvad jälle õrnalt alla, et oma teekonda veel kord alustada.

Baas alus: 51 cm; mullitoru kõrgus: 1/1,5/1,75/2m; toru Ø: 20cm

Mullitorusid kasutatakse sensoorsete regulatiivsete tegevuste jaoks fookuseerimiseks või interaktiivselt visuaalseks jälgimiseks, värvi tuvastuse, füüsilise liikumise (kas jõuab ülespoole vaadata) ja käte silmade koordineerimise julgustamiseks. Mitmeti sensoorne vahend – kuuldav, kombatav, samuti temperatuuris tajutav ja visuaalselt sensoorne. Sobib igas vanuses inimestele. Köidab tähelepanu, aitab kaasa keskendumisele 8 erinevat värvi pakuvad rahustavat ja lõõgastavat õhkkonda. Toru sile pind ja jahedam temperatuur tagavad kompimiskontrasti

 LISANDUVAD TOOTED: Peegelpaneelid pakuvad täiendavat sensoorset tunnetust, luues illusiooni rohkematest mullitorudest. (tootekood 11160)

Andke oma kasutajale valik sensoorsete stiimulite taseme muutmiseks. See võib aidata hinnata eelistusi/meeldimisi/mittemeeldimisi, aidata kaasa õpetamis- ja õppimisoskustele (kasutades ühilduvaid lüliteid, nagu Super Interactive Switch Box (tootekood 17274), 8 Colour Wirefree Controller (tootekood 19847) või Talking Cube (tootekoodid 18870 ja 20402). Kaaluge meie kuubikute (tootekood 21445) lisamist, mis pakuvad veelgi suuremat visuaalset stimulatsiooni!

Mullitoru krae on ümber toru ühendatud, et kinnitada mullitoru seina külge (15192)

 

Kauplus Aadress Laojääk
Ball-Bubble mullitoru - 1,5m
Ball-Bubble mullitoru - 1,75m

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted