fbpx

BORT ManuDisc® randmeortoos

Tootekood: 78-102300

Hetke laoseis: 0 tk

29,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Immobilisatsioon on alus traumade ja ülekoormuse ravimiseks, paranemisprotsess kiireneb oluliselt. Randmeortoosid toestavad vigastatud koestruktuure (liigesed, sidemed, kapslid, kõhred). BORT ManuDisc® randmeortoos immobiliseerib käe tänu volaarsplindile. Praktiliselt täieliku immobilisatsiooniga saab piirata dorsaalekstensiooni, dorsaalfleksiooni, randme ulnaardeviatsiooni ja ka pronatsiooni ning subinatsiooni.

KASUTAMINE
Enne BORT ManuDisc® peale panemist peab spetsialist vormima splindi vastavalt käe kontuuridele. Kõigepealt tuleks painutada volaarsplinti randme juurest, et saada soovitud positsioon käe suhtes. Seejärel tuleb vormida stabilisatsiooni osad, mis asetsevad randme peal. Seejärel tuleb sulgeda rihmad käsivarrel ja käel jälgides, et verevool ei oleks häiritud.

NÄIDUSTUSED
Operatsiooni eelsed, posttraumaatilised või postoperatiivsed ärritused randmes, karpaalkanali sündroom, diski vigastus, karpaalartroos.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite haigus, lümfi äravoolu häire ja ebaselge kudede turse, sensoorne kadu ja verevoolu häired vastavas kehaosas, naha ärritused vastavas kehaosas.Kõõluse kahjustused, survesündroom, põletused.

KOOSTIS 83% polüester, 17% mikrofiiberpolüester.

Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone.

Suurus Randme ümbermõõt
 S  15-17 cm
 M  17-19 cm
 L  19-22 cm
Kauplus Aadress Laojääk
BORT ManuDisc® randmeortoos - L, Vasak
Lasnamäe Tervisemaja Linnamäe tee 3, Tallinn 1
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 1
BORT ManuDisc® randmeortoos - M, Vasak
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 1
BORT ManuDisc® randmeortoos - S, Vasak
Lasnamäe Tervisemaja Linnamäe tee 3, Tallinn 1
BORT ManuDisc® randmeortoos - L, Parem
BORT ManuDisc® randmeortoos - M, Parem
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 1
BORT ManuDisc® randmeortoos - S, Parem

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted