fbpx

BORT OmoXpress õla ortoos

Tootekood: 78-120900

Hetke laoseis: 1 tk

Alates:25,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Immobilisatsioon on levinud trauma ja ülekoormuse tagajärjel tekkinud vigastuste ravimisviis, mis kiirendab oluliselt raviprotsessi ning vähendab tekkida võivaid lisavigastusi. Õla-ja käsivarre ortoos toetab kahjustada saanud koestruktuure (liigesed, sidemed, liigesekapslid, kõhred). BORT OmoXpress on mõeldud õla immobiliseerimiseks, millega fikseeritakse õlaliiges kergelt ja kindlalt, hoides samal ajal käevarre keha ligidal.

NÄIDUSTUSED
Enne ja pärast operatsiooni, traumajärgne kasutus, näiteks nikastuste, põrutuste, nihestuste, õlavarreluu murru korral.

VASTUNÄIDUSTUSED
Rangluu murd, perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

SUURUSE VALIMINE
Valige suurus vastavalt mõõdutabelile

Suurus  Rinnaalune ümbermõõt
0 kuni 80 cm
1 80 – 120 cm
2 120 – 160 cm

KASUTAMINE
Immobiliseeriva BORT OmoXpress õla ortoosi peaks teile peale panema oma ala professionaal. 1. Asetage vöö ümber torso (rinna all) ja kinnitage takjakinnis. 2. Tõmmake vigastatud õla käevars rihmaga kinni. 3. Asetage käerihm ümber randme ja kinnitage takjakinnis. 4. Kinnitage vöökoha rihma ja käerihma vahel asuv rihma lukk. 5. Kahe takjakinnisega saate vöökoha rihma reguleerida. 6. Kontrollige patsiendi kehahoiakut ning vajadusel kohandage ortoosi.

KOOSTIS
59% polüuretaan vaht 41% polüamiid

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma ortoosi ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage ortoos või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused, võtke koheselt arstiga ühendust.

HAIGEKASSA SOODUSTUS: Toodet on võimalik osta Haigekassa soodustusega!

NB! Ortooside riikliku soodustusega soetamise aluseks on meditsiiniseadme kaart, mida saavad välja kirjutada pere- ja eriarstid. NB! 01.01.2022 võttis Haigekassa Sotsiaalkindlustusametilt üle erinevate meditsiiniseadmete rahastamise ja muutusid oluliselt mitmete abivahendite soodustusega saamise võimalused, loe lähemalt siit.

Kauplus Aadress Laojääk
BORT OmoXpress õla ortoos - 1
Tartu Ülikooli kliinikum Puusepa 2, Tartu 1
BORT OmoXpress õla ortoos - Nr 0
Tartu Ülikooli kliinikum Puusepa 2, Tartu 1
BORT OmoXpress õla ortoos - 2
BORT OmoXpress õla ortoos - 3
BORT OmoXpress õla ortoos - Nr 4
Rakvere Põhjakeskus Haljala tee 4, Tõrremäe küla, Rakvere vald 1
Tartu Ülikooli kliinikum Puusepa 2, Tartu 1

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted