fbpx

BORT select AchilloStabil® Plus Hüppeliigese tugi

Tootekood: 78-053100

Hetke laoseis: 1 tk

60,00 

Tervisekassaga hind: 15 €

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Select – Bort’i kõige kvaliteetsem toodete seeria, mille funktsionaalsuses ja suurepärastes toote omadustes saate ise veenduda. Seeria ainulaadsed omadused suudavad rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi.

BORT select® AchilloStabil®Plus hüppeliigese ortoos toetab lihaste stabiliseerimist. Viskoelastne silikoonist padi masseerib ja stimuleerib lihas-kõõluste üleminekukohta ning aitab aktiivselt kaasa paranemisprotsessile. Tooted vastavad kõrgeimatele standarditele ning tagavad patsiendisõbraliku kasutamise tänu kõrgkvaliteetsetele materjalidele koos jahutavate luksuslike BREEZE ning antimikroobsete TIMBRELLE kiududega.

NÄIDUSTUSED
Krooniline või traumajärgne ärritus või tundlikkus Achilleuse kõõluse piirkonnas, Haglundi sündroom, achillodüünia, operatsioonijärgne ärritus või valu Achilleuse kõõluse piirkonnas, näiteks kõõluse rebenduse või bursiidi korral.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
66% polüamiid 29% elastodieen 5% elastaan

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. BORT select AchilloStabil® Plus hüppeliigese tugi toetab raviprotsessi eriti just aktiivsete tegevuste ajal. Kui peate kandma tuge ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage tugi või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused või tunnete kaebuste halvenemist, konsulteerige arstiga. Palun ärge kasutage kreeme või muid salve toe kasutamise ajal, sest need võivad rikkuda toote materjali. Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone

Suurus Pahkluu ümbermõõt Kehapool
S kuni 21 cm Parem/vasak
M 21 – 23 cm Parem/vasak
L 23 – 25 cm Parem/vasak
XL 25 – 27 cm Parem/vasak

HAIGEKASSA SOODUSTUS: Toodet on võimalik osta Haigekassa soodustusega!

NB! Ortooside riikliku soodustusega soetamise aluseks on meditsiiniseadme kaart, mida saavad välja kirjutada pere- ja eriarstid. NB! 01.01.2022 võttis Haigekassa Sotsiaalkindlustusametilt üle erinevate meditsiiniseadmete rahastamise ja muutusid oluliselt mitmete abivahendite soodustusega saamise võimalused, loe lähemalt siit.

Kauplus Aadress Laojääk
BORT select AchilloStabil® Plus Hüppeliigese tugi - Hall, L
BORT select AchilloStabil® Plus Hüppeliigese tugi - Hall, XL
Tartu Tervisekeskus Mõisavahe 34b//34c, Tartu 1

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted