fbpx

BORT Stabilo põlvetugi erilaiusega

Tootekood: 78-114490

Hetke laoseis: 2 tk

35,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Põlvetugi toetab kahjustada saanud koestruktuure (liigesed, sidemed, liigesekapslid, kõhred). Toote kompressioon toetab sidemeid, seejuures leevendades survet liigestel. Lisaks aitab tugi vältida jala ebaõiget liikumist.
KASUTAMINE
Avage takjakinnitused, tõmmake tugi jalga nii, et padi ümbritseb patellat. Sulgege takjakinnitused ning veenduge, et tugi toetab ja pakub kompressiooni aga ei pigistaks.
NÄIDUSTUSED Korduv liigesesisene efusioon, artroos, artriit, sidemete ebastabiilsus.
VASTUNÄIDUSTUSED Perifeersete arterite haigused (PAD), lümfi drenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.
SUURUSE VALIMINE

Valige suurus vastavalt mõõdutabelile.

Suurus Põlve ümbermõõt
Nr 2 37-40 cm
Nr 3 40-43 cm
Nr 4 43-46 cm
Nr 5 46-49 cm
Nr 6 49-52 cm
Nr 7 52-55 cm

KOOSTIS

40% puuvill; 40% elastodieen; 20% polüamiid
OLULINE TEADA

Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma tuge ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage põlvetugi või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused või tunnete kaebuste halvenemist, konsulteerige arstiga. Ärge kasutage kreeme või muid salve põlvetoe kasutamise ajal, sest need võivad rikkuda toote materjali.Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone.
PUHASTAMINE

Peske tuge käsitsi leiges vees maheda pesuvahendiga. Ärge kasutage kangapehmendajaid. Sulgege takjakinnis, et mitte kahjustada teisi pestavaid esemeid. Peale pesemist vormige toodet. Laske kuivada õhu käes, vältige kuumust.

Kauplus Aadress Laojääk
BORT Stabilo põlvetugi erilaiusega - Nr 2
BORT Stabilo põlvetugi erilaiusega - Nr 3
BORT Stabilo põlvetugi erilaiusega - Nr 4
BORT Stabilo põlvetugi erilaiusega - Nr 5
BORT Stabilo põlvetugi erilaiusega - Nr 6
BORT Stabilo põlvetugi erilaiusega - Nr 7

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted