fbpx

BORT VarioPlus erilaiusega seljatugi

Tootekood: 78-112690

Hetke laoseis: 4 tk

140,00 

Tervisekassaga hind: 86 €

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

VarioPlus seljatugi toetab kahjustada saanud koestruktuure. Toote kompressioon toetab sidemeid, seejuures leevendades survet selgrool. Integreeritud rihm pakub lisa stabilisatsiooni ja sirgeseljalist tuge nimmepiirkonnas. Lisaks parandab ja leevendab see survet nimmepiirkonnas ning võimaldab individuaalset kohandamist.
Tänu spetsiaalselt arendatud padja massaažiefektile paranenud vereringe stimuleerib rakusisest metabolismi.

NÄIDUSTUSED
Suurenenud valutunde ravimine nimmepiirkonnas, tõsine alaseljavalu, korduvad alaseljavalud, osteokondroos, lülisamba osteoartroos, radikuliit, kerge radikulaarne sündroom, spondülolüüs ilma spondülolisteesita, kerge kuni keskmine nimmepiirkonna deformatsioon (degeneratiivne spondülolistees), pärast lülidevahelise diski operatsiooni.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfi drenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
50% puuvill, 35% viskoos, 15% elastodieen

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. BORT select Stabilo® seljatugi toetab raviprotsessi eriti just aktiivsete tegevuste ajal. Kui peate kandma tuge ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage seljatugi või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused või tunnete kaebuste halvenemist, konsulteerige arstiga. Palun ärge kasutage kreeme või muid salve seljatoe kasutamise ajal, sest need võivad rikkuda toote materjali.

Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone.

Suurus  Vööümbermõõt 
 1  105-120 cm
 2  120-135 cm
 3  135-150 cm
 4  150-165 cm

HAIGEKASSA SOODUSTUS: Toodet on võimalik osta Haigekassa soodustusega!

NB! Ortooside riikliku soodustusega soetamise aluseks on meditsiiniseadme kaart, mida saavad välja kirjutada pere- ja eriarstid. NB! 01.01.2022 võttis Haigekassa Sotsiaalkindlustusametilt üle erinevate meditsiiniseadmete rahastamise ja muutusid oluliselt mitmete abivahendite soodustusega saamise võimalused, loe lähemalt siit.

Kauplus Aadress Laojääk
BORT VarioPlus erilaiusega seljatugi - Nr 2
Järva Haigla Tiigi tn. 8, Paide 1
BORT VarioPlus erilaiusega seljatugi - Nr 3
BORT VarioPlus erilaiusega seljatugi - Nr 1
Magistrali keskus Sõpruse pst 201/203, Tallinn 1
BORT VarioPlus erilaiusega seljatugi - Nr 4
Tartu Eedeni keskus Kalda tee 1c, Tartu 1

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted