Detailide komplekt 8tk

Tootekood: 20430

Hetke laoseis: 0 tk

0,00 

Laost otsas

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Mis tahes järjekorras kasutamseks detailid, mida saab kasutada ka eraldi astmekividena.  Võimalikud on erinevad kombinatsioonid.

Taskud, peeglid, erineva kujuga detailid jne annavad motivatsiooni uurimiseks.

Julgustab motoorseid oskusi (peenmotoorika, mis ulatub taskutesse, et oma esemeid kätte saada; jämedad motoorsed oskused tükkidel liikumiseks, painutamine nende liigutamiseks, ronimine ja sirutamine jne).

Väikestele lastele, nt lasteaiaealine

Tükid on mõeldud kasutamiseks ühel suunal üles – alusel on pehmed takjaribad.  Komplektis on kaks konksu takjapaela riba, mis võimaldavad tükke üksteise külge kinnitada, et hoida tükkide rida paigal.

Sellel tootel on tõmblukk ainult tootmise eesmärgil. Palun eemaldage kaitsekile peeglitelt enne kasutamist.

Omadused ja eelised:

Värvid on kutsuvad, erksad, julged ja sobivad paljude PVC-värvidega, mida kasutatakse ROMPA suuremates Soft Play toodetes.

Visuaalne ja kombatav (õmmeldud kujundid, erinevad kangad taskutes, tugev peegel) Kasulik õppimiseks – värvide äratundmine, kuju äratundmine, värvide sobitamine, sotsiaalsed oskused (kordamööda taskute uurimine)

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted